کمربند لاغری حرارتی ویبروشیپ

Vibro Shape

 

Vibro Shape

توضیحات مربوط به کمربند لاغری ویبروشیپ حرارتی Vibro Shape

ویبروشیپ وسیله ای است با کارایی بالا که با استفاده از حرکات لرزشی باعث لاغری و هماهنگ شدن قسمت های مختلف بدن می شود. این دستگاه مطابق حرکات دست ورزی که در پزشکی برای لاغر کردن افراد استفاده می شود ساخته شده است . بنابراین نه تنها باعث هماهنگ و منسجم شدن عضلات می شود بلکه با لاغر کردن افراد باعث از بین بردن نگرانی و استرس در آنها شده و در نتیجه باعث سلامت کل بدن می شود .ویبروشیپ به جدا کردن چربی از بدن که از طریق سیستم لنفاوی ایجاد می شود کمک می کند. ویبروشیپ هضم را آسان کرده و باعث شفاف شدن چهره از طریق کمک به توانایی بدن در جذب مواد مغذی می شود.

ویبروشیپ عضله و ماهیچه را هماهنگ و منسجم کرده و باعث شادابی و کاهش آسیب دیدگی در حین انجام حرکات ورزشی می شود. ویبروشیپ بافت های زیرین بدن را ماساژ داده و آن ها را فعال می کند که از این طریق به بهبودی تحریک و فیزیک درمانی (فیزیوتراپی) کمک می کند. ویبروشیپ را نه تنها برای لاغری بلکه برای کاهش درد نقاط مختلف بدن مخصوصا در سنین پیری می توان استفاده نمود که بسیار موثر می باشد.

کمربند لاغری حرارتی ویبروشیپ

ویبروشیپ

ویژگی ها و عملکرد دستگاه ویبروشیپ

اگر وقت کافی برای ورزش ندارید ، کمربند شکل Vibro برای شما مناسب است. از این لاغری شگفت انگیز توسط Vibro Shape می توان برای تقویت شانه ها ، ران ، باسن ، بازو و ماهیچه ها استفاده کرد. شما می توانید از این وسیله شگفت انگیز در هنگام دراز کشیدن ، تماشای تلویزیون ، نشستن در رایانه ، گذراندن وقت با خانواده ، کار ، آشپزی و یا به راحتی استراحت استفاده کنید.

ویبروشیپ چکار میکند:

Vibro Shape یک سیستم تونر AB است که با استفاده از یک عمل ماساژ به همراه لرزاننده منحصر به فرد برای تنظیم قسمت های خاص بدن کار میکند. این به شما کمک می کند کالری بسوزانید ، وزن کم کنید و چربی ها را از بین ببرید. کمربند لاغری با حرکت در جهت عقربه های ساعت و خلاف جهت عقربه های ساعت با ماساژ حرارتی و گرم کار می کند. از این کمربند ماساژ به طور مرتب ، ۱۰-۱۵ دقیقه در روز استفاده کنید. شکل Vibro به شما امکان می دهد ماهیچه ها هر ۳۰ تا ۵۰ ثانیه یکبار منقبض شوند. این کار با تحریک پویا سلول های چربی شما آنها را به گلیسرول اسید چرب تبدیل می شوند که بعداً به عنوان تعریق (عرق کردن) دفع میشوند.

 

کمربند Vibro Shape

مشخصات

دستگاه پرقدرت Vibro Shape با توان بالای ۵۳ وات براحتی امرفیزیوتراپی و ایجاد گردش خون بالا را درموضع بوجود می آورد علاوه بر آن این دستگاه مجهز به چیپ کنترل برنامه ماساژ ( ویبره ) بوده و با برنامه های از پیش تعیین شده توسط مهندسین طراح این تکنولوژی دستگاه قادرخواهد بود تا با روشهای بسیار علمی عملیات فنی خود را بسهولت تمام کنترل و نهایی نماید، لذا کلیه کاربران بدون هیچگونه مشکلی میتوانند با استفاده از این برنامه ها تمامی اعضاء مورد نظر بدن خود را علاوه بر ماساژ و بدست آوردن آرامش با مکانیسمی علمی به شکل طبیعی خود بازگردانند ، چراکه تجمع بافت های چربی بخصوص در قسمتهایی از بدن که مشهود نیز هست باعث ناموزونی اندام گشته و علاوه بر ایجاد مشکلات روانی باعث مشکلات سلامتی نیز می گردند.

با استفاده از این فن آوری مهندسین علوم پزشکی گامی بسیار اساسی در این رابطه برداشته اند چرا که علاوه بر فیزوتراپی راحت تر موضع مورد نظر براحتی میتوان بافت های ایجاد شده چربی ها را نیز سوزاند و موضع را به حالت طبیعی خود برگرداند، لرزش های موضعی علاوه بر خون رسانی به بافت های مورد نظر باعث شکستن مولکولهای چربی شده و این عمل خود موجب از بین رفتن سلولیت و بافت های چربی زائد می گردد.

 

کمربند لاغری حرارتی ویبره Vibro Shape