ماگ برقی هیتردار حرارتی

همیشه گرم بنوشید

ماگ برقی هیتر دار lucky لاکی

لذت نوشیدنی داغ در هر لحظه

اغلب افراد در محیط کاری یا خانه برای رفع خستگی و کسب انرژی روزانه در میان وعده های خود از نوشیدنی های داغ مانند انواع دمنوش ، چای ، نسکافه و قهوه استفاده میکنند. زیرا این نوشیدنی ها علاوه بر داشتن کافئین ، دارای خواص گیاهی مفید نیز می باشند که باعث افزایش انرژی شما در روزهای کسل کننده یا پر مشغله می شوند. بدین منظور داشتن یک وسیله مناسب برای فراهم کردن نوشیدنی داغ و گرم نگه داشتن آن در هر زمان بسیار پر کاربرد می باشد.

قطعا به خاطر دارید هنگامی که برای خود یک فنجان چای یا قهوه می ریزید و آماده می شوید تا گرمای لازم را برای گرم کردن دلپذیر معده خود بنوشید ، در این بازه هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد تا وقفه ای در این فرایند بیندازد. تماس تلفنی ، گریه کردن کودک ، ضربه زدن به خانه در و … که تا به خود بیایید و به نوشیدنی گرم خود بازگردید متوجه سرد شدن و به اصطلاح از دهن افتادن آن خواهید شد. بدین منظور ماگ هیتردار برقی یا حرارتی پیشنهادی فوق العاده برای شماست.

ماگ برقی هیتر دار lucky

ماگ هیتردار برقی با طراحی شیک و مینیمال خود، بهترین همراه برای درست کردن و سرو کردن نوشیدنی های داغ شما در هر زمان و مکانی می باشد. این ماگ شمارا از داشتن قوری های بزرگ و پردردسر بی نیاز می کند.همچنین میتوانید علاوه بر دم کردن نوشیدنی های گوناگون ، انواع غذا ، سوپ و… را با کمک صفحه هیتر این محصول، به راحتی و در کمترین زمان گرم کنید و از انها نهایت لذت را ببرید. در نتیجه با خرید این ماگ با یک تیر چندین نشان خواهید زد.

ماگ هیتر دار صورتی و آبی

ویژگی ها

این ماگ دما را در ۵۵ درجه نگه میدارد و به خوبی نوشیدنی های گرم و تازه شما را حاضر می کند.این محصول با برق ۲۲۰ ولت کار میکند و در کمترین زمان گرمای لازم برای نوشیدنی های شمارا فراهم میسازد.حجم این ماگ ۴۰۰ میلی لیتر می باشد و حجم خوبی از نوشیدنی را در خود جای میدهد. جنس بدنه ماگ هیتر دار از پیرکس است بنابراین نسبت به دمای بالا و شوک های حرارتی بسیار مقاوم می باشد. جنس درب و بدنه هیتر از سرامیک می باشد و در رنگ های متنوع و شیکی مانند سبز و صورتی تولید و عرضه شده اند.این محصول جعبه کادویی بسیار چشم نوازی دارد و بهترین انتخاب برای هدیه دادن می باشد.ابعاد این ماگ ۱۶x12x15 سانتی متر می باشد. همچنین در کنار این ماگ یک قاشق طلایی رنگ سرامیکی نیز قراردارد که شما را از تمام وسایل جانبی دیگر بی نیاز می کند.

ماگ چای و قهوه و سوپ هیتردار

 

قیمت: ۴۰۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buyclick.jpg

معرفی محصول

ذغال سرخ کن برقی | کتری برقی استیل