تهویه کننده هوا Arctic Air Ultra

 

 

در هوای گرم و خشک و آلوده ، تنفس و زندگی دشوار است و حتی به پوست آسیب می رساند بنابراین بهتر است برای ایجاد پاکیزگی و رطوبت مناسب در هوا ، از دستگاه های تهویه هوای مناسب استفاده کنید.با این تهویه مطبوع شخصی که خنک کننده، مرطوب کننده و تصفیه کننده است، با ۳ سرعت فن و یک دریچه هوای چند جهته، از هوای خنک و تمیز در هر مکانی لذت ببرید.

دستگاه Arctic air Ultra فضا را به مکانی خنک و با طراوت تبدیل می کند. اکنون بهتر از همیشه با دو برابر قدرت خنک کننده. Arctic air Ultra هر فضای شخصی را خنک، مرطوب و تمیز می کند. این راز فناوری هیدرو-چل است که هوای گرم را از طریق فیلتر تبخیری هوای خنک کننده خود از اتاق می کشد و آن را فوراً به هوای خنک و با طراوت تبدیل می کند.

 

مخزن آب دستگاه را پر کنید و دکمه را فشار دهید و هوای خنک و طراوت را احساس کنید. Arctic air Ultra می تواند تا ۱۰ ساعت در هر پر کردن مخزن کار کند و با دو برابر قدرت خنک کنندگی، ساعت ها خنک و راحت خواهید ماند. فیلتر هوای تبخیری جدید و بهبود یافته از یک ماده اسفنجی ساخته شده است.

 

دریچه هوای چند جهته Arctic air Ultra قابل تنظیم است تا هوا را به ناحیه مورد نظر هدایت کند. سه سرعت فن به شما این امکان را می دهد که تجربه خنک کننده خود را با تنظیمات کم، متوسط ​​و زیاد شخصی سازی کنید و دیگر نگران قبض برق پرهزینه نباشید.

 

 

ساکت و سبک: پنکه زمزمه ای آرام به همراه نور شب آرام بخش، این کولر هوا را برای استفاده در طول شب برای خواب راحت مناسب می کند. Arctic Air Ultra دارای انرژی کارآمد و بدون فریون است.

خنک‌سازی کارآمد: فناوری هیدرو چیل هوای گرم را از طریق یک فیلتر خنک‌کننده هوای تبخیری وارد می‌کند و آن را فوراً به هوای خنک و با طراوت تبدیل می‌کند. دریچه هوای چند جهته قابل تنظیم است تا هوا را به ناحیه مورد نظر هدایت کند

استفاده آسان: به سادگی آب را به مخزن آب پر کنید و دکمه را فشار دهید. Arctic Air Ultra می تواند تا ۱۰ ساعت در هر پر کردن کار کند

هوای خنک هر کجا که به آن نیاز دارید: از هوای خنک و تازه در اتاق نشیمن، اتاق خواب، اتاق خواب، دفتر، آشپزخانه، حمام، زیرزمین و موارد دیگر لذت ببرید.

مشخصات

ابعاد محصول ۲۵٫۸ x 28.2 x 32.8 سانتی متر

وزن : ۱٫۱۷ کیلوگرم

 

 

قیمت: ۵۵۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg