موم داغ کن Pro-wax 100

 

 

راه های زیادی برای اصلاح صورت و بدن و به طور کلی از بین بردن موهای زائد وجود دارد. بعضی از این راه ها بسیار زمان بر هستند و بعضی دیگر خطرناک و نامناسب برای پوست. در کنار اینها راه های دیگری هم وجود دارد که هم سریعتر هستند و برای پوست بهتر محسوب میشوند.

یکی از این راه ها که علیرغم اینکه برای زمان طولانی وجود داشتند ولی اخیرا بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند استفاده از موم یا اصطلاحا وکس کردن است. این روش هم نسبتا خیلی سریع هستند و هم ضرر خیلی کمتری برای پوست دارند. این روش معمولا در سالن های ارائه دهنده خدمات زیبایی انجام میشوند ولی با این محصول شما میتوانید در خانه هم به راحتی این کار را انجام دهید.

 

 

دستگاه داغ کننده موم پرووکس ۱۰۰ برای استفاده هم در سالن های زیبایی و هم منزل بسیار مناسب است. این دستگاه یکی از بهترین ها در دنیا میباشد به طوری که اکثر برند های دیگر این کالا را کپی کرده اند که طبیعتا کیفیت این محصول را ندارند. پرووکس ۱۰۰ به سبب داشتن قابلیت خاموش شدن بعد از رساندن موم به درجه مورد نیاز ، از لحاظ امنیت هم کاملا مناسب است.

 

قطر این محصول ۱۸ سانتیمتر و ارتفاع آن ۱۴ سانتیمتر میباشد و وزن کلی معادل با ۶۵۰ گرم را داراست. توان مصرفی این دستگاه ۱۰۰ وات است که آن را از طریق برق خانگی تامین میکند. همراه این کالا قابلمه از جنس استیل ضد زنگ و درب متحرک عرضه میشود و جنس خود دستگاه هم از پلاستیک فشرده فوق العاده با کیفیت است که همگی قابلیت شستشو را دارند. ظرفیت این موم داغ کن نیم لیتر است.

 

 

قیمت: ۲۷۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg