کپسول لاغری قهوه طلایی

Golden Coffee

کافه طلایی قدرتمندترین کپسول لاغری

 

Golden Coffee cap orginal

 

معرفی کپسول های لاغری و عملکرد آن ها

شاید شما هم جزو افرادی باشید که کپسول های مختلف نظیر بلوبری ، ادیوس ، تنوئید رتارد ، ریداکتیل ، اسلیمینگ قرمز و … را امتحان کرده اید. اگر جنس تقلبی و دست ساز این محصولات را از ماهواره و یا پیج های نامعتبر اینستاگرام خریداری کرده اید که هیچ! علاوه بر نتیجه نگرفتن و هدر دادن پول و وقت خود سلامتی خود را نیز به خطر انداخته اید. اگر هم اورجینال این محصولات را از فروشگاه اینترنتی لردیا تهیه کردید مطمئننا ۲ الی ۳ دوره نتیجه عالی در زمینه کاهش اشتها ، کاهش سایز و چربی سوزی و کاهش وزن را تجربه کرده اید.

اسلیمینگ ها

کسانی که سابقه مصرف کپسول های لاغری را دارند قطعا میدانند که با سه دوره مصرف از یک نوع کپسول لاغری ، بدن شان نسبت به آن محصول دیگر واکنشی ندارد و به اصطلاح وزن استوپ میکند و ثابت میماندو به همین دلیل دیگر تغییری احساس نمیکنند و گاها به دلیل عدم اطلاع از این موضوع به کپسول مصرفی خود شک میکنند. اما تنها راه حل در این زمان تغییر کپسول به دُز قوی تر می باشد. اگر بخواهیم رده گروهی کپسول های لاغری که هم قابلیت کاهش اشتها و هم چربی سوزی و کاهش وزن دارند را از ضعیف به قوی پله پله برشمریم ابتدا کپسول های اسلیمینگ از نوع آبی ، سبز و قرمز قرار دارند که جزو ضعیف ترین های لاغری هستند. این کپسول ها در کنار ورزش میتوانند در دوره اول بین ۴ تا ۶ کیلو و در دوره های بعدی نهایتا ۲ تا ۴ کیلو کاهش وزن داشته باشند که البته این در افراد با شرایط فیزیکی مختلف متفاوت است. در میان اسلیمینگ ها نوع قرمز آن نسبت به آبی و سبز عملکرد بهتری است.

ادیوس

در رده دوم کپسول ادیوس قرار میگیرد. کپسول ادیوس در ابتدای ورود به دلیل قدرت بالا در کاهش اشتها و چربی سوزی با استقبال بی نظیری مواجه شد. حتی در باشکاه ها و عطاری هابه وفور یافت میشد و برخی مربی های ورزشی جهت کمک به ورزشکاران خود در کاهش وزن از این کپسول قوی استفاده میکردند. به دلیل استقبال بالا افراد سودجو وارد کار شده و نمونه های تقلبی این محصول را در آنتن های ماهواره و پیج های اینستاگرام به صورت گسترده تبلیغات و به فروش میرساندند. البته راه تشخص اصل بودن ادیوس از نوع تقلبی بارکد رجیستری بود که روی جعبه وجود داشت که با خراش دادن آن میشد در سایت اصلی آن استعلام کرد که نوع تقلبی ، فاقد این برچسب بودند. در شهریور ۱۳۹۷ دیگر ادیوس های اورجینال وارد نشد و از آن تاریخ به بعد تمامی ادیوس های موجود تقلبی هستند که دارای بارکد های تقلبی بوده و قابلیت رجیستر شدن در سایت اصلی را ندارند.

گلوریا و …

در رده سوم بعد از ادیوس کپسول های گلوریا ، ایزی اسلیم ، مکس اسلیم و … روانه بازار شدند که عمر اورجینال بودن این محصولات هم کوتاه بود و اکنون به سختی میتوان اورجینال این محصولات را تهیه کرد.

بلوبری

رده چهارم که جزو قوی ترین و باکیفیت ترین محصولات لاغری در طول تاریخ کپسول های لاغری قرار دارد کپسول بلوبری است. این کپسول طی تقریبا یکسالی که از ظهور آن میگذرد جای خود را بین تمامی علاقه مندان کپسول های لاغری باز کرده است و میتوان گفت به محبوبیت روزهای اوج ادیوس پایان داده است. این کپسول قدرتمند در دوره های اول خود ۸ تا ۱۲ کیلوگرم کاهش وزن را به ارمغان می آورد. مهم تر از همه بی خطر بودن و گیاهی بودن محصول است که در آزمایشگاه مورد تایید قرار گرفته است. متاسفانه مانند روند دیگر کپسول های لاغری که با استقبال مواجه میشوند نوع تقلبی بلوبری در آنتن ماهواره و پیج های اینستاگرام با قیمت های بسیار پایین به وفور یافت میشود. اما راه تشخیص نوع اورجینال و اصلی بودن آن ۳ نکته مهم است. ۱- بر روی جعبه بلوبری اورجینال بارکد FDA امریکا حک شده است. ۲- بعد از باز کردن جعبه روی قوطی قسمت هولوگرام نقره ای رنگی وجود دارد که با خراش دادن به شما کد رجیستری بلوبری را میدهد که میتوانید در سایت اصلی آن استعلام کنید. ۳- نکته سوم وجود تاریخ تولید و انقضا محصول هم بر روی جعبه و هم کف قوطی می باشد که این موارد کپسول اورجینال را از تقلبی قابل شناسایی میکند. هر یک از این موارد اگر دچار مشکل باشد مطمئن باشید کپسول در دستان شما تقلبی است و خطرات جبران ناپذیری برای سلامت شما به همراه خواهد داشت.

 

کپسول لاغری گلدن کافی قهوه طلایی

 

کپسول قدرتمند قهوه طلایی Golden Coffee

بعد از معرفی کپسول های لاغری و آشنا شدن شما با ترتیب قوی به ضعیف بودن آن ها میخواهیم کپسول قدرتمند و نو ظهور گلدن کافی ( قهوه طلایی) Golden Coffee را معرفی کنیم. این محصول نسبت به کپسول قوی و عالی بلوبری کمی قوی تر بوده اما در طی مصرف آزاردهنده نمی باشد. این کپسول به افرادی که چندین دوره کپسول های قدرتمندی نظیر بلوبری و یا ادیوس و گلوریا اورجینال مصرف کردند و وزن شان استوپ کرده است پیشنهاد میشود. کپسول لاغری گلدن کافی 💊 ساخت کشور اسپانیا بوده و ضد اشتها و چربی سوزی قوی گیاهی و بدون مواد شیمیایی و عوارض می باشد.

این محصول علاوه بر لاغری در قسمت شکم پهلو ران ها باسن ، کاهش سایز عالی را در کل اندام های بدن برای شما به ارمغان می اورد. کپسول گلدن کافی یا قهوه طلایی با جلوگیری از جذب چربی در رژیم غذایی ، کنترل چربی مصرفی ، سرعت بخشیدن به سوخت و ساز بدن ، راندن زباله ها و سموم بدن ، رایت چربی به خصوص در نان بهترین عملکرد را در بدن ایجاد میکند. آزمایش بالینی نشان داده است که این محصول ایمن بوده و هیچ عارضه ای ندارد. با مصرف کپسول ها هیچ واکنش بدی مانند اسهال وجود ندارد. این محصول با ایجاد بالن در معده احساس سیری را در فرد ایجاد کرده و اشتها را کنترل میکند. اگر از تمامی کپسول ها و روش های لاغری نا امید شده اید با کپسول لاغری قهوه طلایی میتوانید ۱۰ تا ۱۵ کیلو کاهش وزن را تجربه کنید.

تنها زمانی که از این کپسول اورجینال استفاده کنید ویژگی های اعجاب انگیز آن را لمس خواهید کرد و از دست دادن چربی های اضافه خود را به چشم خواهید دید. این یک راه موثر سریع و ساده برای رسیدن به وزن و هیکل ایده آل است. مناسب برای هر دو گروه جنسیتی مردان و زنان بوده و بازه سن مصرفی آن حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۶۰ سال است. Golden Coffee Slimming تولید شده توسط آزمایشگاه Boekhes inc اسپانیا دارای تاییدیه ثبت به شماره: GT20080667 ایالات متحده و بارکد FDA ایالات متحده: ۱۵۵۶۱۴۱۵۷۸۲ میباشد.

 

روند کاهش وزن و کاهش سایز در ۸ هفته

کپسول Golden لاغری Coffee گلدن کافی قهوه طلایی

لاغری سریع

 

ویژگی های Golden Coffee

کنترل اشتها بدون نیاز به رژیم غذایی

تاثیر دهی سریع از اولین کپسول

چربی سوزی بدون نیاز به ورزش

کاهش وزن سریع با فرمول منحصر به فرد

کاهش چربی از شکم ، دور شکم، ران ، کفل ، بازو و صورت

 

golden coffee

 

مشخصات

تعداد ۶۰ کپسول ۴۵۰ میلی

ساخت کشور اسپانیا

کاهش وزن ۱۰ تا ۱۵ کیلوگرم

US FDA register number: 15561415782

Registered number of approval: GT20080667

Pure green coffee Made in Spain

دستور کامل مصرف بعد از سفارش ارسال میشود.

 

موارد منع مصرف

افراد دارای فشار خون بالا

افرادی که تپش قلب نا منظم دارند

افراد زیر ۱۶ و بالای ۶۰ سال

خانم های باردار و شیرده

 

کپسول لاغری و ضد اشتها و چربی سوز کاهش وزن Golden Coffee گلدن کافی قهوه طلایی