گردو شکن فنری جادویی

گردو شکن فنری جادویی: گردو، بادام، آجیل، فندق و … را با این وسیله جالب و خلاقانه به راحتی بشکنید. کافی است فنر را بکشید و رها کنید!

گردو شکن فنری

گردوشکن فنری

گردو، بادام، آجیل، فندق و… از جمله خشکبارهایی هستند که کاملاً محبوب و پرطرفدارند و از نظر غذایی نیز ارزش بالایی دارند و مقوی محسوب می‌شوند. اما خیلی از افراد وقت یا حوصله‌ی شکستن و بیرون آوردن مغز آن‌ها را ندارند. مخصوصاً آپارتمان‌ها جای سر و صدا و کوبیدن گردو و بادام نیست. در این صفحه با محصولی مواجه خواهید بود که با ایده‌ای بسیار خلاقانه و به راحتی هر چه تمام‌تر گردو و فندق و بادام را می‌شکند. کافی است فنر را بکشید و رها کنید! به همین سادگی گردو می‌شکند.

 

گردو شکن فنری

 

هیچ فندوق و گردویی قادر به مقاومت در برابر آن نخواهد بود! ترکیبی از ظرافت و دقتاین وسیله علاوه بر کاربرد عالی،  سرگرم کننده هم هست و ضمن اینکه به آسانی گردو را مغز میکنید لذت هم میبرید و یا میتوانید از کودکان هم برای استفاده از وسیله و سپردن کار به و مسئولیت به آن ها بدون هیچ نگرانی استفاده کنید.

چگونه کار میکند؟

برای شکستن یک گردو، گردو شکن را را بر روی گردو قرار دهید. پایه را با یک دست نگه دارید و دست دیگر را به سمت بالا بکشید. سپس به راحتی دسته را آزاد کنید. لایه های فنری گردو شکن گردو را به صورت فوری خرد میکند. این فقط سرگرم کننده برای بچه ها نیست بلکه یک روش غیر معمول برای شکستن انواع آجیل است.

 

سار محصولات مشابه فروشگاه

گردو شکن ترکیه ای Nut Cracker

 

فنر گردوشکن

 

قیمت: ۴۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

گردوشکن فنری در آمازون

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/S5oaB8