ماساژور لاغری برقی لیماکس درجه ۱

LeeMax RELAX & SPIN TONE

 

ماساژور لاغری

توضیحات

 

ماساژور لاغری لیماکس leemax  با نام RELAX & SPIN TONE شما را شگفت زده میکند. خودتان بهترین ماساژور خود میشوید و بی نیاز از هر کسی خواهید بود. خوبی این دستگاه این است که برای تمام نقاط بدن استفاده میشود و مانند یک ماساژور حرفه ای کارش را بلد است. با ماساژور لیماکس بدون حرکات سخت ورزشی لاغر میشوید. کافیست نقطه ای از بدن را که دارای چربی است و قصد لاغری برای ان قسمت را دارید ماساژور را قرار دهید تا گردش خون در ان نقطه افزایش یابد و کار چربی سوزی انجام شود.

ماساژور لاغری لیمکس دارای سری های مختلف بوده تا بتوان از آن برای نقاط مختلف بدن استفاده کرد. ماساژور لاغری RELAX & SPIN TONE تحت لیسانس ترکیه بوده و دارای ۱۲ لامپ مادون قرمز که ۴ مغناطیس بسیار قوی نیز دارد. وظیفه ی این مغناطیس ها تنظیم سوخت و ساز بدن است. شما در بازه زمانی کوتاهی لاغری سریع و بدون مشکلات بعدی مانند شل شدن پوست ، ترک های پوستی را تجربه خواهید کرد. از همه مهم تر قیمت مقرون به صرفه این دستگاه است.

البته اگر علاقه مند به مصرف کپسول های لاغری هستید ما به شما اکیدا کپسول لاغری بلوبری اورجینال را توصیه میکنیم تا در بازه زمانی یک ماهه ۸ تا ۱۲ کیلو وزن کم کنید.

 

ماساژور لاغری leemax لیماکس

 

ویژگی های ماساژور لاغری

این دستگاه با داشتن سری های مختلف میتواند برای تمامی نقاط بدن نظیر دست ، کف دست ، پا ، کف پا ،  کتف ، بازو ، شکم ، کمر ، باسن ، ران ، صورت ، سینه را استفاده شود. خیلی افراد تپلی کف دست دارند که میتوانند از این ماساژور برای لاغری کف دست استفاده کنند. یا افرادی که دارای غبغب ، چربی شکمی ، پهلو ، چربی در ران و … دارند این ماساژور به کمکشان خواهد آمد.

ریلکس اند تون یک ماساژور برقی است و دارای قابلیت تنظیم قدرت ماساژ که به صورت ویبره چرخشی بوده و به راحتی با یک دست قابل استفاده میباشد به طوریکه ماساژور را از قسمت آبی رنگ آن میگیریم که با توانایی چرخش ۳۶۰ درجه دست و چرخش سر محصول را دارا میباشد و همچنین سرعت چرخش آن نیز قابل تنظیم است. این ماساژور ویبره چرخشی دارای ۱۲ لامپ مادون قرمز بوده  و از لحاظ طراحی سبک و ارگونومیک میباشد.

با این وسیله میتوانید عضلات و ماهیچه های بدن را به صورتی کاملا آرام مجبور به حرکت کرده تا تمام خستگی بدن را بدون صرف انرژی خاصی از آن بگیرد و اسیدلاکتیک موجود در عضلات را که به اصطلاح ورزشی “لاکتیکی شدن عضلات” نام دارد را خارج کنید.

این ماساژور برقی بوده و نیاز به شارژ و یا استفاده از باطری ندارد.

 

leemax relax and spin tone

 

عملکرد محصول

عملکرد ماساژور برقی لیماکس به صورت ویبره چرخشی می باشد . همین امر باعث کاربرد ثمربخش تر می باشد. ویژگی شاخص این ماساژور را می توان عدم محدودیت در استفاده از آن دانست. به طور دقیق تر ، شما می توانید از آن برای قسمت های مختلف بدن خود نظیر سر ، صورت ، شانه ها ، بازو ، ساعد ، کتف ها ، کمر ، قسمت های مختلف پا ، کف دست ، شکم ، ران ، باسن و … استفاده نمایید . به همین خاطر می توان آن را به عنوان یک ماساژور چند کاره قدرتمند شناخت.

کاربرد سری های ماساژور: یک سر آن که دارای سطح صافی است برای ماساژ دادن صورت مناسب و کاربرد دارد و سر دیگر آن که بصورت گلوله گلوله ای است برای ماساژ دادن بدن استفاده می شود.دستگاه دارای دکمه چرخشی برای تنظیم سرعت میباشد که میتوانید روی سرعت دلخواه تنظیم کنید.

این ماساژور بدون هیچ عارضه ایبوده و به کمک آن نیازی به انجام حرکات سخت ورزشی ندارید و با استفاده مداوم نتیجه را در چند هفته مشاهده خواهید کرد.

 

ماساژور کل بدن ویبره چرخشی

 

مشخصات ماساژور لاغری لیماکس

ماساژور برقی

تحت لیسانس ترکیه

بهترین کیفیت ساخت

دارای ۱۲ لامپ مادون قرمز

سبک و طراحی ارگونومیک

دارای ۴ سری مختلف به همراه یک سری پوششی

قابلیت تنظیم قدرت و سرعت چرخش ماساژور

عملکرد به صورت ویبره چرخشی

قابل استفاده به عنوان یک ماساژور لاغری

تنظیم سوخت و ساز بدن با چهار نقطه مغناطیسی

افزایش گردش خون و چربی سوزی

مناسب برای ماساژ نواحی مختلف بدن نظیر شکم ، کمر ، پهلو ، پا ، کتف ، شانه ، کف دست ، کف پا ، باسن ، دست ، ران

 

ماساژور لاغری ساخت ترکیه لیمکس