ریش تراش ارزان شارژی – شیور پروموزر

Promozer Shaver

 

ریش تراش ارزان شارژی

 

ریش تراش ارزان و با کیفیت شارژی

ریش تراش ارزان : ریش تراش از وسایل شخصی و پر کاربرد آقایان است. شاید بارها در طول هفته نیاز به اصلاح ، کوتاه کردن ، سه تیغه کردن و یا مرتب کردن خط ریش با خط زن باشد. از همین رو داشتن یک شیور یا ریش تراش خوب و با کیفیت برای آقایان ضروریست. ریش تراش های سنتی به آب ، کرم اصلاح و یا صابون نیاز دارند علاوه بر این به طور کلی دوام زیادی ندارند.
در حالی که تراشنده های برقی با یکبار هزینهدوام بسیار طولانی دارند و در طولانی مدت باعث صرفه جویی در هزینه می شوند ، زیرا تنها چیزی هستند که شما نیاز به اصلاح خوب دارید. احتمالا بریدگی با تیغ اصلاح را تجربه کرده باشید و هیچ چیز ناخوشایند تراز آن نیست اما با شیور و ریش تراش شارژی از این آسیب ها مصون هستید و دیگر باعث تحرکات و مشکلات پوستی نخواهید شد. ماشین اصلاح پروموزر را میتوان شیور کاملی دانست که در ادامه با ویژگی های آن آشنا خواهید شد.

 

ریش تراش ارزان پروموزر

 

پروموزر مدل PROMOZER MZ-9000

ریش تراش پروموزر مدل PROMOZER MZ-9000 از فناوری اصلاح چرخشی (Rotary) بهره می برد که همین امر موجب یک اصلاح بی نقص شده و اندازه ی اصلاح را به صفر میلی متر می رساند. جنس تیغه ریش تراش از استیل ضد زنگ می باشد. منبع تغذیه این ریش تراش ، باتری لیتیومی مقاوم و قابل شارژ (بی سیم) بوده و منبع شارژ آن آداپتور برق مخصوص خود دستگاه می باشد. مدت زمان شارژ این محصول ۶۰ دقیقه بوده که بعد از شارژ کامل می توان ۵۰ دقیقه از آن استفاده کرد.

این شیور شارژی با خط زن خود می تواند در مرتب کردن خط ریش و خط اصلاح موی سر به شما کمک کند. این محصول با قابلیت ضد آب بودن این امکان را به شما می دهد که حتی زیر دوش از آن استفاده کنید و پس از اتمام کار بدنه و سر آن را نیز به صورت کامل شستشو کنید. از دیگر ویژگی های این ریش تراش سری ۴D متحرک و ضد حساسیت بوده و از زیبایی پوست آقایان نگه داری می کند. این دستگاه علاوه بر ظاهر زیبا و طراحی ارگونومیک از انواع چرخشی بوده و قابلیت اصلاح با شماره صفر را برای آقایان به ارمغان می آورد.

با این ریش تراش می توان ریش خود را حتی به صورت خشک و مرطوب اصلاح کنید. ریش تراش پروموزر دارای درپوش محافظ برای تیغه ها و برس تمیز کننده ی تیغه ها می باشد که این دو ویژگی می توانند در عمر طولانی تر ریش تراش شما موثر باشند. طراحی ریش تراش پروموزر به صورت ارگونومیک بوده که بسیار خوش دست می باشد و سهولت استفاده را برای افراد مهیا می سازد .

 

Promozer Shaver MZ 9000

 

امکانات و قابلیت ها

» تکنولوژی اصلاح : برش چرخشی

» سری ۴D متحرک و ضد حساسیت

» امکانات: خط زن عالی

» جنس تیغه : استیل ضد زنگ

» ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)

» استفاده به صورت خشک و مرطوب

» منبع تغذیه :باتری قابل شارژ (بی سیم)

» مدت شارژ کامل ۶۰ دقیقه

» مدت استفاده پس از شارژ  ۵۰ دقیقه

» منبع شارژ : آداپتور برق

» طراحی ارگونومیک

» قابلیت شستشو

» دارای درپوش محافظ

» دارای برس تمیز کننده

 

ریش تراش ارزان و با کیفیت شارژی پروموزر

 

 

قیمت: ۲۰۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buy.jpg