آتروپات گرمایی

ژل خود گرمایش فوری

 

آتروپات گرمایی کیسه ژل خود گرمایش

 

آتروپات گرمایشی

استفاده از یک بسته گرمایی در قسمت های دردناک بدن سریعا موجب تسکین درد میشود که در این مورد شکی نیست. چگونه گرما درد شما را کاهش می دهد؟ برای قرن ها از گرما به عنوان روشی ساده و در عین حال مؤثر برای مدیریت درد و سفتی مفصل یا عضلات استفاده شده است. گرمای عمیق و نافذ نه تنها درد شما را تسکین می دهد بلکه روند بهبودی شما را نیز تقویت می کند.

گرما بر روی مفاصل و ماهیچه های دردناک شما ، گیرنده های حسی شما را تحریک می کند تا انتقال سیگنال های درد به مغز را مسدود کند و در نتیجه تسکین سریع و مؤثر درد حاصل شود. حتی اگر شما دارای یک درد مزمن هستید، این کیسه گرم جادویی می تواند به شما کمک کند تا ناراحتی شما تسکین یابد. این بسته های فوری گرمایی که به آتروپات Atropat و یا heat gel pack معروف است اکنون و سالها پیش مورد استفاده قرار می گرفته است.

این پک گرمایی برای قسمت های منحنی بدن مانند گردن ، زانوها و شانه ها عالی است. حتی می توانید در شب های سرد زمستان در رختخواب خود ببرید و از گرمای آن لذت ببرید.

 

آتروپات گرمایشی

 

چگونه آتروپات گرمایی به شما کمک می کند؟

آتروپات ساده عمومی یک بسته گرمابخش قابل حمل و دارای اثری جادویی است. شما با فشردن سکه داخل کیسه بعد از ۵ ثانیه یک بسته بخاری قابل حمل دارید. در هر زمان، در هر جا بدون بخاری، شوفاژ و یا هر منبع گرمایی دیگر شما گرما خواهید داشت. مثلا زمانی که در روزهای سرد زمستان در ایستگاه اتوبوس یا مترو منتظر هستید این بسته با گرمایش مطلوب خود شما را گرم خواهد کرد. در کیف کمکهای اولیه خود حتما برای این وسیله ضروری جایی کنار بگذارید.

 

» با افزایش کشش بافت ، گرما باعث کاهش استراحت عضلات شما می شود و به آرامش آن گره های دردناک ناخوشایند کمک می کند.

» اثر گرمای عمیق باعث افزایش جریان خون شما به ناحیه دردناک می شود و در جهت بیرون راندن آوار قسمت مصدوم مواد مغذی بیشتری را به منطقه آسیب دیده وارد می کند. این به سرعت بخشیدن بهبودی شما کمک می کند.

» گرمای عمیق همچنین با تحریک میزان متابولیک طبیعی ، سرعت بهبودی سریع تری را ایجاد می کند. به عبارت دیگر ، انرژی بیشتری برای رفع سریع صدمات ایجاد میکند.

 

Atropat HeatGel pack

 

عملکرد آتروپات گرمایشی

پس از فشار دادن سکه Atropat شروع به گرم شدن می‌کند و می‌توانید با مالش دادن آن را نرم کنید. ژل گرمایی تا حدود ۵۰ درجه سانتی گراد گرم می شود و حدود ۳۰ الی ۴۰ دقیقه گرم می ماند. این کیسه ی ژل خود گرمایشی را به راحتی با قرار دادن تنها ۱۰ دقیقه در آب جوش با شعله روشن می توان شارژ کرد و بعد از رسیدن بسته به دمای محیط قابل استفاده خواهد بود. داشتن یک منبع گرمای خودکار و همراه می‌تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.

پس از مدتی ژل داخل محفظه در هر حالتی که باشد سفت می‌شود. سپس برای استفاده‌ی مجدد باید حدود ۱۰ دقیقه آتروپات را در آب در حال جوشیدن قرار دهید تا نرم شود. توجه داشته باشید که سکه فقط زمانی کار می‌کند که بسته داغ نباشد. همچنین این محصول کاملاً غیر سمی است و در صورت پاره شدن خطری برای کاربر ندارد. اما پارگی آتروپات باعث از کار افتادن آن می‌شود. در ضمن بهتر است آن را برای مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار ندهید.

 

موارد استفاده از آتروپات

مصرف عمومی: گرم کردن بدن ، گرم کردن مواد غذایی ، تسکین درد و استفاده در زمان سرماخوردگی و بدن درد

مصرف درمانی یا تسکین درد های مختلف مثل: درد مفاصل، سیاتیک، قاعدگی ، عضلات، سینوزیت ، کف پا ، سرمازدگی

ابعاد: ۱ × ۱۰ × ۱۵ سانتیمتر

سبک ، کم حجم و قابل حمل حتی در کیف یا جیب

ویدیو عملکرد محصول

 

 

قیمت: ۳۰,۰۰۰ تومان

لینک خرید