نگهدارنده مغناطیسی موبایل برای ماشین

استند و یا هولدر آهنربایی تلفن همراه

 

نگهدارنده مغناطیسی موبایل

 

امروزه تلفن همراه وسیله ای جدانشدنی و به نوعی جزوی از اعضای بدن ما انسان هاست. گاهی با جا گذاشتن این وسیله به فقدان و کمبودی مواجه میشویم و فورا در صدد یافتن گوشی خود هستیم. تلفن همراه دیگر مثل قدیم تنها یک وسیله ارتباطی نیست و امروزه با آن ، بسیاری از نیازهای روزمره خودمون رو بر طرف میکنیم و به نوعی کمترین امکانی که به ما میدهد امکان مکالمه و تماس صوتی است. قابلیت عکاسی و فیلمبرداری و ثبت لحظات از مهمترین قابلیت های دیگر تلفن همراه است.

با وجود اپلیکیشن های گسترده در زمینه های مختلف روز به روز وابستگی ما بیشتر میشود. مثلا برای حمل و نقل ساده ، کافیست تا از طریق نرم افزار اسنپ با کمترین هزینه و بهترین زمان جابه جا شد. و یا از طریق اپلیکیشن های غذایی اسنپ فود و … بهترین غذا ها رو با بهترین قیمت پیدا کرد و در محل تحویل گرفت. و یا از طریق نرم افزار ویز بهترین مسیر رو برای مقصد خود پیدا کرد و یا نرم افزار های بازی و گیم که روز به روز همزمان با افزایش آن ها به علاقه مندان آن نیز افزوده میشود.

 

هولدر آهنربایی موبایل برای ماشین

 

توضیحات

ما زمان زیادی از روز را در ماشین و یا حال رانندگی هستیم. گوشی موبایل ما هم که همیشه همراه ماست و در حین رانندگی مطمئننا نیاز به پاسخ دهی به تماس ، پیام و یا استفاده از اپلیکیشن های مختلف از جمله مسیریابی مانند وِیز یا بلد و گوگل مپ رو داریم. استفاده از تلفن همراه در رانندگی و و رها کردن فرمان کار پرخطری است چون تمرکز شما را برای گرفتن موبایل با دست و گرفتن فرمان با دستی دیگر مختل میکند و منجر به حوادث غیرقابل جبرانی میشود و یا در صورت مشاهده مامور پلیس جریمه خواهید شد.

بهترین راه برای نگهداشتن موبایل و استفاده بی خطر از آن هنگام رانندگی نصب هولدر و یا نگهدارنده مغناطیسی موبایل بر روی فرمان و یا داشبورد است که شما می‌توانید با تسلط کافی و بدون احتیاج به دخالت دست GPS موبایل خود را ببینید و همچنین بیشتر حواستان به جاده باشد.

 

نگهدارنده مغناطیسی تلفن همراه برای ماشین

 

نسل های مختلف هولدرهای موبایل

در این چند ساله هولدر و نگهدارنده های مختلفی طراحی و راهی بازار شده است. از نگهدارنده هایی مثل گریپ گو Grip Go که از طریق لاستیک و ایجاد خلاء و یا از طریق چسب به شیشه و یا داشبورد میچسبید که عمر کارکرد آن شاید به یک هفته هم نمیرسید. در اثر حرارت و افتاب به راحتی کنده میشد و یا تحمل وزن گوشی را در دراز مدت نداشت و ادوات آن خم میشد و ایستایی نداشت.

نوع دیگر ، هولدر فرمانی بود که با گیره به دور غربیلک فرمان ماشین نصب میشد. در این نوع هولدر فقط امکان نصب گوشی به صورت افقی وجود داشت و امکان سر خوردن گوشی در چرخیدن فرمان بسیار زیاد بود و استفاده از گوشی را محدود میکرد.

پد نگهدارنده ژله ای نسل بعدی نگهدارنده های مویابل و وسایل بود که تا حدودی موفق بود. با استفاده از خاصیت ژله ای و مواد خاص خود موبایل و سایر وسایل مانند موبایل ، عینک و … را نگه میداشت. اما نقطه ضعف آن محدودیت در چسباندن در روی فرمان بود و به مرور خاصیت چسبندگی را از دست میداد و بلا استفاده میشد.

نسل جدید هولدر ها که بهنوعی اصلاح شده بود و بسیار طرفدار پیدا کرد نگهدارنده مغناطیسی بود که آرم و لوگو ماشین مورد نظر هم روی آن حک شده بود. بدنه فلزی داشت و بسیار خوش ساخت بود (مشاهده در این تصویر) مشکلی که استفاده کنندگان از این هولدر داشتند و بعضا دارند چسباندن آن بر روی جای مورد نظر است! زیرا چسبی که پشت ان قرار دارد تحمل وزن خود هلدر و گوشی را بعد از چند روز ندارد و کنده میشود و ماربران مجبورند با چسب قطره ای و یا دوقلو آن را بچسبانند که منجر به از خوردگی و از بین رفتن روکش روی فرمان و یا داشبورد میشود.

 

نگهدارنده آهنربایی موبایل هولدر مغناطیسی

 

نگهدارنده مغناطیسی موبایل نسل جدید

نگهدارنده مغناطیسی یا آهنربایی موبایل برای ماشین نسل جدید و بسیار کاربردی هولدر است که مشکلات نسل های گذشته را ندارد و اصلاح شده است. این استند دارای خاصیت مغناطیسی با قدرت جذب بالا و بدون لغزش بوده و می توانید درون خودرو ، روی میز کار و یا هرجایی که نیاز دارید به راحتی از طریق برچسب محکم آن متصل کنید و استفاده نمایید.

نگهدارنده موبایل صرفا تلفن همراه شما را از خطر پرتاب شدن در دست انداز و سرعت های بالا در ماشین و ترمز شدید دور نمی‌کند، بلکه در شرایطی شما را در مقابل آسیب های جانی و مالی نیز ایمن حفظ میکند. ما اغلب زمان زیادی را در ماشین و در حال حرکت هستیم  چه در مسیر رفت و آمد به منزل و اداره و چه در ترافیک خیابان های مختلف و یا در مسافرت. با هولدر مغناطیسی موبایل به راحتی به رانندگی بپردازید و همزمان بر روی گوشی خود نظارت داشته باشید و از ان استفاده کنید.

نرم افزار ویز ، گوگل مپ و یا نرم افزار بلد را باز کنید و مسیر مورد نظر خود را مشاهده و چک کنید. این نگهدارنده ویژه راننده های تاکسی ، اسنپ و تپسی می باشد.

هولدر آهنربایی برای رانندگی بسیار فوق العاده است و با توان چسبندگی بسیار زیاد و بدون لغزش مناسب برای هر مدل اسمارت فون و تبلت می‌باشد و امکان چرخش ۳۶۰ درجه دارند.شما میتوانید گوشی خود را به هر زاویه ای که میخواهید به صورت عمودی و افقی تنظیم کنید.

 

هولدر ماشین برای موبایل

هولدر موبایل اسنپ و تپسی و تاکسی

 

ویژگی ها

ابتدایی ترین ویژگی هولدر مگنتی موبایل ، ابعاد کوچک و امکان نصب در هر قسمتی از داشبورد است. شما می توانید متناسب با راحتی خود ، نگهدارنده را در هر جایی که می خواهید نصب کنید.

این محصول از جنس فلز و آهنربا و به رنگ های طلایی ، نقره ای ، آبی و بنفش موجود می باشد و به ساده ترین شکل ممکن و تنها با استفاده از خاصیت آهن ربایی می توانید موبایل خود را بر روی آن قرار دهید.

در قسمت زیرین هولدر برچسبی قرار دارد که از آن می توانید جهت اتصال بر روی سطوح مختلف استفاده کنید. افراد مختلف و به خصوص رانندگان تاکسی ، اسنپ و تپسی میتوانند از این محصول داخل خودروی برای استفاده آسان تر از تلفن همراه با ثبات بیشتر و بدون لغزش کمک بگیرند.

علاوه بر این شما می توانید در منزل ، محل کار و یا هر موقعیت دیگری ، هولدر مگنتی موبایل را به کار بگیرید.

طراحی نوین و کاربردی ، قابلیت اتصال بر روی نقاط مختلف داشبورد و فرمان ، امکان چرخش ۳۶۰ درجه ، بدون لغزش ، قابل استفاده برای انواع تلفن همراه  با دو دیسک فلزی برای دو گوشی مختلف از ویژگی های بارز این هولدر آهنربایی می باشد.

 

استند موبایل فلزی روی فرمان و داشبود

نگهدارنده مغناطیسی موبایل و وسایل

 

نحوه نصب و استفاده نگهدارنده مغناطیسی

ابتدا سطحی را که می خواهید هولدر را بر روی آن نصب کنید با استفاده از دستمال کاملاً تمیز و خشک کنید.

سپس روکش برچسب زیرین پایه را جدا کنید و هولدر را بر روی سطح قرار دهید.

به همین سادگی هولدر شما در جای خود ثابت می شود و می توانید از آن استفاده نمایید.

نکته: همراه نگهدارنده موبایل ماشین ، دیسک فلزی ای وجود دارد که باید در پشت تلفن همراه قرار داده شود تا نگهدارنده مغناطیسی بتواند آن را به طرف خود جذب و در حالت ثابت نگه دارد . اگر تلفن همراه شما دارای محافظی با ضخامت بسیار نازک باشد می توانید دیسک را زیر محافظ قرار دهید.

برای بعضی از تلفن های همراه که درب پشت آن ها ضخامک کمی دارد نیز می توان دیسک را در زیر درب قرار داد ، بدون اینکه مشخص باشد.

 

نگهدارنده مغناطیسی موبایل

 

قیمت: ۲۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

سفارش سریعتر

 

 

Magnet mobile holder