ماکت موتور هوندا CG125

اسباب بازی دکوری موتور هوندا سی جی ۱۲۵

 

ماکت موتور هوندا

 

توضیحات

هوندا CG 125 یکی از مشهورترین موتورها در سطح جهان است که نخستین بار در سال ۱۹۷۶ توسط هوندا ژاپن معرفی شد و به بسیاری از کشورهای جهان راه پیدا کرد. آن گروه از هموطنانی که به هندوستان یا پاکستان سفر کرده‌اند خوب می دانند که سی جی ۱۲۵ در این دو کشور و دیگر کشورهای شبه قاره و جنوب شرقی آسیا چقدر طرفدار دارد.

 این موتورسیکلت پرفروش‌ترین موتورسیکلت تاریخ است و هر روز رکورد خود را افزایش میدهد. رویای بنیانگذار کمپانی هوندا یعنی سویهیرو هوندا به حقیقت پیوسته است. کارگاه کوچک او در دهه ۱۹۲۰ حالا به یکی از بزرگترین کمپانی های موتورسیکلت سازی مبدل شده است.

یکی از دلایل فراگیر شدن این‌موتور سیکلت در دنیا فراوانی قطعات آن است. این روزها میتوان موتورسیکلت شبیه هوندا ۱۲۵ را با موتور تایوانی، باک هندی ، چرخ های چینی و قطعات مالزیایی خریداری کرد در حالی که حتی آرم هوندا یا آن تک بال بزرگ با شاه پرهای زیبا از روی آن حذف شده است. این اتفاق چند سالی است که در ایران نیز رخ داده و شرکت های زیادی دست به تولید این موتور سیکلت دوست داشتنی زده‌اند. تولید هوندا در چند سال اخیر به شدت افزایش یافته و در نقطه اوج به حدود ۲۰۰ تولیدکننده رسیده است.

 

ماکت موتور هوندا 125 سی جی

 

توضیحات محصول

ماکت موتور هوندا CG125 توسط شرکتی ایرانی به زیبایی طراحی شده است که تمام جزییات و ویژگی های نسخه اصلی موتور در طراحی آن رعایت شده است و در اختیار دوستداران موتورهای ماکتی پلاستیکی قرار گرفته است.

این ماکت دوست داشتنی یه اسباب بازی جذاب برای کودکان و یا ماکتی چشمگیر برای دکور منزل و یا مغازه و یا شرکت و … می باشد.

 

برای دیدن ماکت نیسان آبی و ماکت پیکان وانت بر روی آن کلیک کنید.

 

Maquette HONDA CG 125

 

ویژگی های ماکت موتور هوندا CG125

» دارای فرمان متحرک و چرخ‌های گردان

» مناسب برای گروه سنی ۳ سال به بالا

» دارای پایه نگهدارنده موتورسیکلت

» ساخت ایران در بسته بندی شکیل

» رعایت جزئیات شاسی و موتور

» ابعاد: ۲۶ سانتی متر طول

» جنس بدنه: پلاستیک

» رنگ بدنه: ثابت

 

اسباب بازی موتور هوندا

موتور هوندا سی جی گوجه ای

 

 

قیمت: ۳۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/76Jc8H