سر شیر آب ۳۶۰ درجه سوپاپ دار

توربو فلکس Turbo Flex

 

سر شیر آب

 

سر شیر آب توربو فلکس چیست؟

شیرهای آب معمولی به دلیل نوع طراحی مشکلاتی را به همراه دارند. از انعطاف کافی برخوردار نیستند تا بتوان زوایای مختلف در سینک و یا ظروف را آبکشی کرد و یا به خوبی آب را پخش نمیکنند و به مرور دچار گرفتگی میشوند و فشار آب کاسته میشود و امری اعصاب خردکن میشود. بهترین راه حل اتصال یک سرشیر مناسب به شیر آب مخصوصا در سینک ظرفشویی آشپزخانه است.

سر شیر آب توربو فلکس Turbo Flexبهترین گزینه برای سر شیر آب است. این سر شیر آب قابلیت انعطاف ۳۶۰ درجه دارد و آب را با سرعت به صورت پودری و یا گردپپاش تبدیل کرده و با قدرت اولیه بیشتری می پاشد. سری شیلنگ توربوفلکس با طول استاندارد خود (تقریبا ۱۵ سانتی متر) میتواند محدوده سینک و ظرفشویی و یا روشویی شما را پوشش داده و آبرسانی کند.

 

سر شیر آب توربو فلکس

 

کیفیت ساخت و عملکرد

جنس سر شیر آب توربو فلکس از کیفیت بالایی برخوردار است و این درحالیست که قابلیت انعطاف بسیار بالایی دارد و نرمی کارکردن با آن لذت بخش است.

این سر شیر دارای تنظیم کردن به دو وضعیت جریان هواجت (پاشش سریع و تیز) و جریان اسپری پخش و گسترده است.

Turbo Flex مناسب شستن میوه ، سبزیجات ، پر کردن سطل لگن ، گلدان ، پارچ آب بلند و همچنین ایده آل برای شستن موی سر زیر سینک است که مانند دوش عمل کرده و حسابی حالتان را جا می آورد.

این شیلنگ منعطف به طول ۱۵ سانتیمتر (۶ اینچ) با چرخش ۳۶۰ درجه ، زمان شستشو و تمیز کردن را به نصف کاهش می دهد.

این سر شیر آب مناسب سرشیر تصفیه آب نیست.

 

سر شیر آب توربو فلکس

 

طریقه نصب سر شیر آب Turbo Flex

این سرشیر بدون نیاز به ابزار خاصی میتوان به سادگی بر روی شیر های استاندارد و جدید نصب کرد. کافیست توربو را از بسته خارج کرده و سر خرطومی را که مهره و واشر به آن است بالا کشیده و به سر شیر آب مورد نظرتون بچسبانید و مهره را به جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا کامل سفت شود. اگر احیانا نتوانستید به خوبی سفت کنید با آچار فرانسه محکم کنید.

 

انتخاب شیر آب استاندارد

اصولا شیرهای آب در اغلب خانه ها، یا مدل توپی است یا اهرمی است با این حال، چندین سال است که انواع «اهرمی» بازار را قبضه کرده و از بیشتر خانه ها سر درآورده است. اگر در مراکز فروش شیرآلات قدم بزنید، کمتر مغازه ای را پیدا می کنید که مدل های «توپی» را بفروشد. بعضی مغازه دارها ادعا می کنند که نسل شیرهای توپی دیگر منقرض شده است.

تولیدات شیرالات ایرانی در بازار به وفور در برند های مختلف دیده میشوند. از برندهای قدیمی و آشنا تا برندهای تولیدی جدید وجود دارند. در این میان دسته ای مهر استاندارد دارند و برخی ندارند. به عبارت ساده تر شیرهای ساده و بدون علامت استاندارد همه تولید ایران نیستند. بلکه قطعات آن ها از چین وارد شده و در کارخانه داخلی سرهم یا به اصطلاح اسمبل می شود. البته ممکن است برخی قطعات در کشور تولید شود ولی بقیه ملزومات وارداتی هستند. باید در هنگام خرید شیرهای استاندارد به مواردی از این دست توجه کنید و بر روی علامت استاندارد های آن توجه نمایید.

 

turbo flex

 

قیمت: ۳۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

سفارش سریعتر

 

 

Turbo Flex In Amazon