ست براش / قلم آرایشی

MAC

 

ست براش mac مک

 

توضیحات

ست براش MAC : لوازم آرایشی به غیر انواع کرم ، رژ ، پودر و … دارای ابزار آلات کمکی جهت استفاده صحیح میکاپ یا گریم حرفه ای هستند. مطمئنا انتظار نباید داشته باشید برای کشیدن کرم پودر ، رژگونه و … با استفاده از دست به نتیجه مطلوب و یکسانی برسید و به یک دست ترین و زیباترین حالت ممکن دست یابید.براش یا قلم ارایشی از این دست لوازم کمکی مهم جهت یکسان سازی کرم پودر ، رژ گونه و … می باشد.

براش ها در ابعاد و سایزهای مختلفی هستند زیرا هر کدام از آن ها برای قسمت مشخصی از صورت کاربرد دارند تا بتوان با توجه به محل مورد نظر برای آرایش از آن ها استفاده کرد. خوش دست بودن براش یا قلم آرایش ویژگی مهم است که قلم به راحتی در دستان شما قرار بگیرد و با وزن خود دست شما را خسته نکند تا شما کنترل بهتری روی مواد ارایشی داشته باشید. براش خوب یعنی داشتن آرایش بی نقص و یکدست که همپوشانی تمامی قسمت ها را در بر میگیرد و چهره شما را طبیعی تر و جذاب تر نشان میدهد.

 

mac brush makeup

 

انواع قلم یا برس آرایش و کاربردها

خیلی از خانم ها شاید براش را ابزار ساده ای می انگارند و در خرید آن دقت نمی کنند اما باید بدانید جزییات مختلفی دارند که شاید با آگاهی بر آنها نظر شما هم عوض شود و در آرایش مطلوب ما را کمک کند.براش با موی مصنوعی برای مواد ارایشی مایع مناسب است زیرا این مواد را بیش از اندازه به خود جذب نمیکند. براش ها در میکاپ بسیار کاربرد دارند اما استفاده درست و به جا از آن ها را باید یاد بگیرید.

در زیر میتوانید با انواع براش یا قلم آرایشی و نوع کاربرد آن ها آشنا شوید:

براش کرم پودر

این براش اندازه بزرگ و حجیمی دارد و دلیل آن پخش کردن کرم پودر در یک سطح بزرگ مانند صورت و گردن است. که کاری است که ظرافت خاصی ندارد. سر این براش یا برس آرایشی پهن و مسطح بوده و مناسب یک پوشش دهی و کاور مناسب در صورت و گردن است.

براش رژگونه

این براش سر گردی دارد که نوع طراحی خاص خود باعث میشود تا با ظرافت بیشتری رژگونه را استفاده کنید و رنگ مورد نظر را خیلی ملایم و به آهستگی روی گونه ها پخش کنید تا به صورت کاملا طبیعی جلوه کند.نحوه استفاده از این براش این گونه است که باید براش را روی گونه و به حالت رفت و برگشتیبه سمت بالا و نزدیک به گوش بکشید. در گذشته این کار را با دست یا پد های پهن انجام میدادند که باعث میشد رژگونه مانند یک لکه بزرگ رنگ روی گونه جلوه کند!

براش کانتورینگ

کانتور یک نوع تکنیک آرایشی است که از این روش برای برطرف کردن عیوب استفاده می شود. کانتور برای برجسته نشان دادن قسمت هایی از صورت کاربرد دارد. در کانتورینگ از یک نوع کرم فشرده، که رنگ آن با توجه به رنگ پوست باید دو تا سه درجه تیره تر باشد استفاده می شود. مناطقی در صورت که می توان کانتور کرد گونه ها، حاشیه صورت، فک، کنار بینی ، نقطه T می باشد.

کانتور صورت ظرافت و مهارت بالایی میخواهد. براش کانتورینگ باریک و مسطح بوده تا بوسیله آن بتوان خطوط و زوایای صورت را پوشش داد. به وسیله این برس و یا قلم مو آرایشی میتوان یک خط ار کرم برای گریم گونه ، بینی و یا پیشانی ایجاد کرد و توسط خطوط کناری محو کرد.

در اینجــا میتوانید با انواع کانتورینگ صورت آشنا شوید.

 

ست براش قلم ارایشی برند مک

 

براش سایه چشم

این براش بسیار ظریف و نوک تیز بوده و برای سایه زدن کناره های چشم و پشت پلک بسیار مناسب است. براش های نوک تیز برای خط کشی و جزئیات بهتر هستند. همیشه برای چشم از براش های مخصوص سایه چشم که نوک تیز هستند استفاده کنید تا از ایجاد بی نظمی جلوگیری شود. به آرامی به آن ضربه زده و اضافی سایه را بتکانید. سایه چشم نباید روی براش تان انباشته شود بلکه باید یک لایه نازک روی موهای آن را پوشانده باشد. همیشه آسان تر است که ابتدا با مقدار کمی سایه شروع کرده و به تدریج به آن اضافه کنید تا بلعکس. زیبایی چشم مستقیما به ابروهای تمیز و جذاب مرتبط است. برای پیرایش ابروی خود میتوانید از ابروزن سوئیت sweet کمک بگیرید.

 

ست براش مک MAC BRUSH

ست براش ۱۰ تایی MAC بهترین و پرکاربردترین قلم های آرایشی مورد نیاز را در اختیار شما قرار میدهد و شما را به یک آرایشگر حرفه ای تبدیل خواهد کرد. از این به بعد با این ست حرفه ای برای هر قسمت صورت یک براش مخصوص در اختیار دارید که کار میکاپ و آرایش چشم ، لب ، ابرو ، گونه و … را با جزیات و دقت بیشتر برای شما لذت بخش تر خواهد کرد.

 

خرید ست براش آرایشی

 

ویژگی ها

دارای الیاف مصنوعی با تراکم بالا

الیاف با کمترین جذب مواد آرایشی

مناسب استفاده با پودر صورت ، رژگونه و کرم آرایشی و سایه چشم و ابرو

مناسب استفاده برای کانتورینگ صورت

دسته نشکن قابل انعطاف

سهولت استفاده برای گریم ، کانتورینگ و انواع میکاپ

 

نکات استفاده و نگهداری

حتما پس از پایان کار ارایشی براش ها رو بشویید تا مواد ارایشی و رنگی زدوده شود تا هم در استفاده های بعدی رنگ های قبلی به مواد جدید اغشته نشود و هم از جذب کثیفی و آلودگی محیطی جلوگیری شود. شما با شستن مداوم براش ها باعث طولانی تر شدن عمر اون ها می شوید. برای شستن کمی شامپو بچه را درون آب گرم بریزید و براش ها را درون آن بشویید و آبکشی کرده و برای خشک شدن میتوانید در معرض افتاب گذاشته تا خشک شود.

 

 

ست براش ارزان مک اصل

 

 

قیمت: ۹۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

سفارش سریعتر