دسته‌ها
بهداشتی و سلامت

خمیر دندان زغالی بنسر Bencer

خمیر دندان زغالی بنسر Bencer

۱۰۰% طبیعی

 
Bencer_1
 

  • ۱۰۰درصد طبیعی
  • سفید و درخشان کننده
  • جلوگیری از ایجاد جرم
  • ساخت ایران
  • فرموله شده برای بوی بد دهان
  • برطرف کردن لکه ها و سموم داخل دهان
  • شماره پروانه بهداشتی ساخت :۱۰۷۶ /ظ /

 

Bencer_3

Bencer_7

 

خمیر دندان زغالی نیازها را به طور طبیعی برآورده می کند.

تفکر کاربرد زغال در خمیر دندان ممکن است عجیب بنظر برسد! اما آیا تاکنون از تمیز شدن بین دندانهای خود شگفت زده شده اید؟ خوب ، خمیر دندان زغالی بنسر می تواند عمیق تمیز کند! فرمول ضدباکتری این خمیردندان ، باکتری ها را تا بیش از ۹۰% کاهش داده و در حال حاضر این فرمول علمی به عنوان برترین تمیز کننده عمیق شناخته شده است.

شاید استفاده از خمیر دندان زغالی که دهان به شدت سیاه می شود در اولین مرتبه موجب نگرانی از ماندن لکه ها در دهان گردد اما پس از شستشو ، در کمال تعجب مشاهده می شود که سیاهی ها کاملاً از بین رفته و دندانها به شدت تمیز و صیقلی می گردند.بعد از چندین بار استفاده دندانها به طرز محسوسی سفیدتر می شوند. خمیر دندان زغالی ، به دلیل وجود شارکل ، بوی بد دهان را نیز جذب کرده و دهان را خوشبو می کند.

برخی از تحقیقات و یافته ها ، نشان از اثرات کشیدن سموم از دهان و برطرف شدن لکه ها دارد.استفاده منظم از این خمیر دندان حاوی کربن اکتیو ، از ایجاد جرم جلوگیری کرده و دندانها را کاملاً سفید می کند و همچنین به طور موثر دندانها را سفیدتر نگه می دارد.

 

طرز استفاده : مقدار کافی خمیر دندان را روی مسواک بزنید، سپس تمامی سطوح دندان ها را مسواک بزنید.

Bencer_4
Bencer_5

Bencer_2

 

قیمت: ۱۶۵۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

از علیرضا

علیرضا هستم 30 ساله کارشناس مدیریت صنعتی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی ... تقریبا 18 ساله که در حوزه ی اینترنت فعال هستم و کارم رو با وبلاگ نویسی آغاز کردم... بیشتر اوقات رو صرف تجره اندوزی خصوصا در زمینه سئو داشتم و سایت های زیادی داشتم و علاقه خاصی به تجارت الکترونیکی دارم و سعی میکنم در این فروشگاه بهترین محصولات اینترنتی رو ارائه بدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *