دیوارپوش طرح آجر

پانل های آجری فاکس یکی از همه کاره ترین محصولات ما هستند که به هزاران مشتری کمک می کند تا هم داخلی و هم نمای بیرونی را با سهولت تغییر دهند.

 

دیوار پوش طرح آجر سفید رنگ

 

خلق فضایی کلاسیک و نوستالژیک

افراد زیادی در محیطهای کاری یا در خانه خود برای داشتن فضای کلاسیک و نوستالژیک به دنبال فضای داخلی آجری میباشند. به همین علت خیلی از طراحان دکوراسیون استفاده از دیوار پوش ها را پیشنهاد میکنند. چرا که به جای هزینه گزاف برای تخریب و ساخت و چیدن دیوار اجری و سپس رنگ آن شما میتوانید هزینه خود را کاهش دهید و این دیوار پوش های آجری و زیبا را سفارش دهید و به راحتی بر روی دیوار بچسبانید.

دیوارپوش آجری

نصب آسان

این دیوار پوش آجری ، قابلیت نصب ساده ای دارد. کافیست کاغذ روی برچسب پشت آن را باز کنید و سپس به محل مناسب وصل کنید. قدرت چسبندگی این دیوار پوش بسیار بالا است بنابراین به هیچ عنوان نگران جدا شدن آن از دیوار نباشید.همچنین اگر بخواهید به جهت اسباب کشی ، این دیوار پوش را از دیوار جدا کنید؛ نگران نباشید هیچ جای چسب و آسیبی به دیوار نمی رسد و به راحتی میتوانید این کار را انجام دهید.

 

نصب دیوارپوش طرح آجر

طریقه نصب دیوارپوش طرح آجر

 

مقرون به صرفه

این دیوارپوش طرح آجر مانع از هزینه های اضافی رنگ زدن مکرر دیوار ها می شود. همچنین با جنس ویژه و طراحی خاصی که دارد مانع از زخمی شدن دیوار ها خواهد شد. این روزها دیوار های آپارتمان ها اغلب نازک اند و به خوبی مانع از عبور صدا بین واحد ها نمی شوند. با تهیه این دیوار پوش و نصب آن تا حد بسیار زیادی از عبور صدا از خانه جلوگیری می کند و عایق است. همچنین اگر کودک پر جنب و جوشی دارید و نگران آسیب دیدن فرزندتان در اثر برخورد با دیوار هستید میتوانید این دیوار پوش نرم و مقاوم را نصب کنید و از کاربردهای بینظیر آن نهایت لذت را ببرید.

وزن این محصول ۱۷۰ گرم می باشد.دارای طراحی سه بعدی می باشد. هیچ گونه بویی را در خانه ایجاد نمی کند.

 

دیوارپوش طرح آجر اتاق

دیوارپوش طرح آجر پذیرایی

 

خصوصیات دیوارپوش طرح آجر

• قابل شست شو بوده و همچنین انتی باکتریال می باشند که خود بسیار ویژگی منحصر به فردی است.

• هم عایق صوتی و هم عایق حرارتی میباشند.

• بسیار مقاوم بوده و دارای چسب مخصوص برای چسباندن بر روی دیوار می باشد

• ابعاد هر ورق از این دیوار پوش ۷۰*۷۷ می باشد.

• جنس دیوارپوش آجری فوم پلی اورتان است

• نصب آسان

• ساخت کشور کره

• قابلیت برش با قیچی یا کاتر

 

دیوارپوش طرح آجر

 

با هزینه بسیار کم نسبت به روش های دیگر نتیجه شگفت انگیزی خواهید داشت و پس از نصب این دیوارپوش ها از فضای دلنشین به وجود آمده لذت خواهید برد.برای نصب در محیط کار، سالن پذیرایی، آشپزخانه، حمام و… مناسب می باشد و دکور منحصر به فردی را ایجاد خواهد کرد.

 

 

قیمت: ۱۳۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buyclick.jpg