شامپو سگ ، گربه و حیوانات خانگی

Lively Pets Derma Soothe

نرم کننده ، ضد قارچ و ضد باکتری

مناسب سگ ، گربه ، اسب ، خرگوش و سایر حیوانات خانگی

 

شامپو سگ گربه خرگوش اسب درما ضد قارچ . باکتری و نرم کننده

حمام دلچسب سگ و گربه شما

استحمام مناسب سگ و گربه شما به سالم ماندن پوست و موی او کمک می کند. اغلب مردم سؤال می کنند که چند بار باید سگ های خود را حمام کنند. متأسفانه برخی بر این باور سنتی هستند که یک یا دوبار در ماه کافیست و استحمام مکرر ممکن است به پوست سگ و، گربه و … شما آسیب برساند. این موضوع بر اساس واقعیت پزشکی نیست. اتفاقا استحمام مکرر درهفته برای او خوب است به شرطی که بهترین شامپو را انتخاب کنید.

شامپوی مناسب

شامپو سگ ، گربه ، اسب و سایر حیوانات خانگی مواد پاک کننده ای هستند که در بازار مخصوص آن ها تهیه می شوند. با انتخاب شامپوی مناسب ، حمام بردن مکرر حیوانات پوست شان را خشک نمی کند. در حالی که بعضی از شامپوها ، به طور معمول آنهایی که از مواد شیمیایی خشن ساخته شده اند ، در صورت استفاده زیاد پوست این حیوانات را خشک می کنند و موجب عوارض بعدی میشوند.

یک شامپو سگ خوب و مناسب قادر به ریشه کن کردن همه میکروب های ناخواسته و کک و … می باشد و همچنین PH پوست را حفظ می کند. علاوه بر این دارای عطر عالی هستند. معمولا شامپوهای سگ دارای راحیه هایی در انواع مختلف اسطوخودوس وانیل بابونه پرتقال بوده که باعث میشود سگ یک حمام کردن بسیار دلپذیر را تجربه کند.

 

Lively Pets Derma-Sootheحمام کردن سگ با شامپو

 

چرا سگ خود را باید حمام کنیم؟

• اگر سگ شما برای لذت بردن از استحمام آموزش دیده باشد ، این تجربه برای او خوشایند خواهد بود ، مانند پیاده روی یا بازی تعقیب در حیاط

• هرگونه تعامل مثبت بین شما و سگ شما پیوند انسان و حیوان را تقویت می کند.

• حمام کردن باعث رفع کثیفی و بو از پوست و موی بدنش می شود.

• حمام مکرر برای بهبود پوست ملتهب یا آلوده و موهای آسیب دیده لازم است.

• حمام کردن مداوم اغلب می تواند به نفع سلامتی شما باشد. سگه ای تمیز کمتر باعث می شوند افراد به طور معمول از آلرژی و سایر مشکلات تنفسی رنج ببرند.

 

شامپو سگ و گربهدراما سوث

 

شامپو حیوانات خانگی Lively Pets

شامپوی دارویی Derma Soothe ساخت شرکت آمریکایی Lively Pets بوده که حاوی کتوکونازول ۱٪ و کلرهگزیدین ۲٪ در یک شامپو است که شما را در برابر بیماری های بی شمار حیوانات خانگی که می تواند پوست آن ها را دچار مشکلات بسیار کند مسلح میکند.

 کتوکونازول KETOCONAZOLE یک ضد قارچ است که نه تنها درمانی برای عفونت های قارچی مانند مخمر و کرم های حلقه ای است ، بلکه در برابر شرایط پوستی مانند درماتیت سبوره ، شوره سر ، پوسته پوسته شدن و لکه های خارشی نیز بسیار مؤثر است. این ماده به عنوان یک مهار کننده رشد قارچ عمل می کند و قارچ ها را که باعث رشد و گسترش این مشکل در هنگام کشتن اسپور ها می شود ، متوقف می کند!

کلرهگزیدین CHLORHEXIDINE همچنین یک ضد قارچ و یک ماده ضد باکتری است که در جلوگیری از عفونت های ضایعات جزئی ، بثورات و بریدگی ها و همچنین در جلوگیری از رشد قارچ مؤثر است. این ماده ضد عفونی کننده قدرتمندی است و آن نقاط گرم خارش و قرمز را تسکین می دهد.

 

Derma-Soothe

 

دراما اسموز Derama Sooth

شامپو نرم کننده Derama Sooth Lively Pets همان طور که از نامش پیداست، دارای نرم کننده قوی برای موهای حیوان خانگی شما است و علاوه بر خواص درمانی که دارد سبب لطافت موهای او میشود. استفاده از این شامپو سبب میشود که حیوان شما به طور طبیعی تمیز و درخشان شود.

Derma-Soothe حیوان خانگی شما را تمیز و ضد عفونی می کند تا آنها را از همیشه بهتر و بهتر به نظر برساند.

این شامپوی دارویی ایجاد خارش را برطرف می کند و در مواقعی که همراه با با اسپری ضد خارش Soothe Advanced Plus استفاده می شود ، بسیار عالی عمل می کند.

 

شامپوی سگ و حیوانات خانگی

 

قیمت: ۹۵,۰۰۰ تومان

لینک خرید

 

Livelypets Derma-Soothe Medicated Shampoo

دستگاه دور کننده سگ دازر