دستگاه بافت مو Hair Braider

برای اولین بار در ایران دستگاهی بینظیر و استثنائی برا بافت و حالت دادن به موهای سر بدون نیاز به صرف وقت زیاد و هزینه های گزاف بدون نیاز به مراجعه به آرایشگاه با کمترین هزینه در منزل موهای خود را به زیباترین شکل بیارایید. بهترین و پرطرفدارترین دستگاه آرایش مو در زمانی بسیار کم موهای شما از شکل معمولی به بهترین شکل ممکن در خواهد آمد. موهای خود را با این وسیله مدل های مختلف در بیاورید و از آن لذت ببرید داشتن موهای زیبا حق شماست دستگاه بافت مو بهترین و پر طرفدارترین دستگاه آرایش مو می باشد.

 

 

بر خلاف سال ها پیش که موهای صاف مد بود، چند سالی است که هر چقدر موهای بافته و یک دست تری داشته باشید، برای رفتن به یک مهمانی زنانه مشکل کمتری دارید. ولی بسیاری از محصولات جدید، کار خانم هایی را که موهای صاف دارند، راحت کرده است. دو نمونه از محصولاتی که می توان با آن ها در خانه موهایی بافته را برای خود فراهم کرد:

 

دستگاه بافت مو است. اگر شما هم از گروه خانم هایی هستید که هر روز دستگاه بافت مو دست تان است، یک لحظه صبر کنید، دست نگه دارید و توصیه های ما را درباره استفاده صحیح از دستگاه بافت مو را بخوانید.

 

دستگاه بافت مو

 

۱- موهای تمیز را اتو کنید
بهتر است هنگامی که موهایتان را به تازگی شسته‌اید و تمیز کرده‌اید، از این دستگاه برای حالت دادن موهایتان استفاده کنید. وقتی موهایتان چرب است و چند روزی است حمام نرفته‌اید، از این دستگاه استفاده نکنید چون موهایتان آسیب می بیند.

۲- سشوار بکشید

پس از صاف و یک دست کردن موهایتان با اتو مو ، روی آن ها سشوار بکشید. ولی به جای استفاده از باد داغ سشوار، از باد سرد آن استفاده کنید. این کار موهای شما را براق تر میکند و در عین حال چون از باد گرم سشوار استفاده نکرده اید، باز هم به نفع سلامت موهایتان کار کرده‌اید.

۳- پیش از‌ آن شانه کنید

برای این که راحت تر موهایتان را حالت دهید، پیش از استفاده از دستگاه ، موهایتان را شانه کنید. حتما قبول دارید که حالت دادن موهای شانه شده بسیار راحت تر از موهای نامرتب و درهم است.

۴- شب بهتر از صبح

بهتر است شب به حمام بروید و موهایتان را بشویید و تمیز کنید و سپس آنها را با دستگاه ببافید و به رختخواب بروید، چون این کار موجب می شود صبح موهای زیباتری داشته باشید. اگر با موهای خیس و نامرتب بخوابید، صبح روز بعد باید مدت بیشتری را برای حالت دادن موهایتان  صرف کنید.

یک مدل فوق العاده مناسب برای دختران و پسران امروزی

در مجالس و مهمانی دل ربایی کنید

۵- از ژل استفاده کنید

برا این که موهایتان بهتر حالت بگیرند، هر بخشی از آن را که می خواهید ببافید، ژل بزنید، این کار موجب می شود موهایتان بهتر حالت بگیرند و زیبا و براق نیز به نظر بیایند.

 

دستگاه بافت مو

 

قیمت: ۱۵۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg