توپ پیلاتس و ایروبیک

به همراه یک پمپ باد به همراه شیلنگ رابط

مناسب ورزش های پیلاتس ، ایروبیک ، یوگا ، فیتنس و بدنسازی

 

توپ پیلاتس توپ ایروبیک توپ یوگا فیتنس و بدنسازی توپ سوییسی

 

توضیحات

توپ پیلاتس یا ایروبیک که عموما در باشگاه ها دیده اید مناسب برای کلیه افراد ورزشکا و غیر ورزشکار جهت انجام حرکات بدنی مختلف و افزایش استقامت و انعطاف بدنی استفاده میشود. با این توپ ورزشی می توان صدها حرکت ورزشی را تمرین کرد.

از مهمترین ویژگی های کارکردن با توپ پیلاتس یا ایروبیک افزایش تعادل و حجم عضلات است. این توپ ها سبک و بسیار با دوام بوده و هر چه توپ پر بادتر باشد انجام حرکات بر روی آن عضلات بیشتری را درگیر کرده و فرد بیشتر می تواند بدن خود را به چالش بکشد.

برخی از این توپ ها به توپ سوئیسی شهرت دارند که به دلیل با ثبات بودن توسط آن ها می توان تمرینات یوگا انجام داد؛ به طور کلی توپ پیلاتس در ورزش یوگا، ایروبیک و پیلاتس کاربرد دارد.

برای انجام حرکات و تمرینات ورزشی متنوع و بهتر در کنار توپ پیلاتس کش های TRX بسیار مناسب است که به رشد و تقویت و انعطاف عضلات کمک میکند.

 

توپ پیلاتس توپ ایروبیک توپ یوگا فیتنس و بدنسازی توپ سوییسی

 

ویژگی های توپ پیلاتس

فواید عمومی این توپ ها با توجه به اینکه اغلب بانوان خانه دار از تحرک کمی برخوردارند، یکی از مناسب‌ترین وسایل ورزشی خانگی می‌باشد که براحتی و بدون کمک دیگران نسبت به کشش و ماساژ عضلات گردن، کمر، پشت، باسن، پاها، شکم، دست‌ها و سایر نقاط بدن بپردازند.

از این توپ ها علاوه بر ورزش در در فیزیوتراپی نیز استفاده میشود. این مدل توپ ایروبیک (جیم بال) یکی از بهترین پیشنهادها به ورزشکاران و علاقمندان به ورزش است، چرا که در کنار طراحی و فرم زیبا از نهایت کیفیت و دوام برخوردار بوده که برای انجام حرکات مختلف ورزشی در فضای باز و سالن مناسب است و محصول چین می باشد.

جنس این محصول از pvc بوده و قطر آن ها ۷۵ و ۸۵ سانتی متر است. از لاستیک نرم و برای راحت باد کردن این وسیله همراه با آن یک پمپ باد به همراه شیلنگ رابط قرار دارد.

توپ پیلاتس با توجه به فرم کروی بودن از ارگونومی خوبی برخوردار بوده و براحتی در منزل میتوان استفاده کرد. جنس توپ از مقاومت بالایی برخوردار است با این حال باید از وسایل نوک تیز، داغ و منابع حرارتی دور نگه داشته شود همچنین براحتی قابل شستشو است.

 

حرکات و تمرینات ورزشی با توپ پیلاتس

 

مشخصات:

توپ پیلاتس ایروبیک یوگا یا توپ سوئیسی

جنس pvc

قطر توپ ۷۵ و ۸۵ سانتی متر

از لاستیک نرم

به همراه یک پمپ باد به همراه شیلنگ رابط

 

توپ پیلاتس و ایروبیک به همراه پمپ باد

توپ پیلاتس و ایروبیک بزرگ

 

 

قیمت: ۳۰۰,۰۰۰ تومان

لینک خرید