بیلچه کوهنوردی

بیلچه و کلنگ تاشو ارتشی یا نظامی دارای قطب نما

Military Folding Shovel

بیلچه و کلنگ نظامی

بیلچه تاشوی چند کاره

امروزه با تولید ابزارآلات چند منظوره، دیگر نیازی نیست تا تمام ملزومات سفر را جداگانه به همراه داشته باشیم، چون غیر ازحمل بار اضافی چیزی نخواهیم یافت. بیل تاشوی چند کاره که در تصویر مشاهده می کنید یک ابزار فوق العاده و بسیار کاربردی برای شما خواهد بود. وزن این بیل ۵۹۰ گرم است و از جنس فولاد سخت می باشد. قدرت و استحکام آن چندین برابر بیشتر از دیگر بیل های موجود در بازار است. چند کاره بودن این بیل و همچنین قابلیت جمع شوندگی آن از ویژگی های بارز آن است که حمل آن را نیز آسان می سازد. یعنی شما می توانید در هرجاییکه که خواستید سه ابزار را همزمان و یک جا به همراه داشته باشید.

کاربردها

شما می توانید از یک سمت این ابزار به عنوان بیل استفاده کنید، برای کارهایی چون کندن خاک، مسطح کردن زمین به هنگام چادر زدن و یا درآوردن چرخ ماشین از گل و لای. سمت راست دهانه ی بیل طوری طراحی شده است که به عنوان اره کارایی خواهد داشت، مواقعی که نیاز دارید چوبی را برش دهید، می توانید به راحتی از این بخش استفاده کنید. علاوه بر اینها ابزاری کلنگ مانند نیز در پشت بیل تعبیه شده است که جهت کندن و زیرو رو کردن خاک یا مواردی چون شکستن یخ وچوب کارایی خواهد داشت. از قسمت درب باز کن آن هم، جهت باز کردن انواع قوطی ها و کنسروها می توانید استفاده کنید.

دسته ی اضافه شونده ی آن نیز به آسانی به دسته ی بیل متصل شده و طول آن را ۱۵ سانتیمتر بیشتر می سازد. در حین استفاده از این بیلچه خواهید دید که این ابزار از قدرت تاشوندگی بالایی برخوردار است، چون با پیچاندن و محکم ساختن پیچ وسطی آن به راحتی می توانید بخش بیل و کلنگ را فیکس و ثابت نگه دارید.بدون اینکه در حین استفاده، شل شدگی و تکان خوردگی آن را شاهد باشید.

 

ابزار کوهنوردی بیچه کلنگ اره قطب نما

 

ویژگی ها

این بیلچه و کلنگ تاشو ارتشی یا نظامی کیف دار از ۲ قسمت ساخته شده است؛ که از یکدیگر، به صورت پیچی قابل جدا شدن هستند.

۱- دسته: که شامل یک بخش پلاستیکی است؛ که محل قرارگیری دست میباشد و در پشت آن قطب نمایی تعبیه شده است.

۲- بخش اصلی: شامل یک کلنگ و یک بیل است.

بیل این محصول در یک لبه دارای یک بخش اره ای است.

برای استفاده از هر کدام از این دو بخش دیگری را روی دسته، خم کرده و پیچ تعبیه شده بر روی دسته را به سمت بالا میپیچیم.

پشت کیف بیل تاشو جا کمری دوخته شده است که میتوان بیل را از جایی آویزان و یا به کمر خود متصل کنید و حمل آن را آسان میکند.

 

بیلچه و کلنگ و قطب نمای کوهنوردی

 

قیمت: ۱۱۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buyclick.jpg

 

 

Military Folding Shovel IN AMAZON