اسکوپ قاشق بستنی

 

اسکوپ Scoop بستنی

قاشق اسکوپ

اسکوپ یا قاشق بستنی کاربردش فقط برای درست کردن اسکوپ های خوشگل بستنی نیست. هر چند که کاربرد اصلیش هست و داشتن یک دونه اش تو آشپزخونه میتونه لازم باشد.

اسکوپ اسکپ قاشق بستنی

 

موارد کاربرد

یکی از موارد کاربرد قاشق بستنی زنی درست کردن کاپ کیک است. به این صورت که مایه کیک رو با کمک قاشق بستنی زنی توی لاینرها میریزیم. و به این ترتیب همه کاپ کیکها در نهایت پس از پخت، یکسان خواهند بود.

 

قاشق اسکوپ

 

مورد بعدی لایه بندی کیک هاست. یعنی ما میتونیم با استفاده از قاشق بستنی زنی به اندازه یکسان کرم رو بین طبقات یک کیک کرم دار تقسیم کنیم.
این جریان بعدا توی برش کیک خودش رو نشون میده و همه لایه های کیک میزان یکسانی کرم خواهند داشت.

 

اسکوپ

استفاده این ابزار فقط برای شیرینی ها نیست. کاربرد دیگر قاشق اسکوپ در تهیه بیسکویت ها است. این ابزار ساده میتونه واسه بیسکویتها زندگی آدم رو زیر و رو کند.
در چشم بر هم زدنی یک عالمه بیسکویت رو توی سینی میچینیم. باهاش میشه به سرعت بیسکوت ترش و شور یا نانهای کوچک هم درست کرد. زبانه موجود در درون قاشق هم همیشه کمک میکنه که تمامی مواد از قاشق خارج بشوند.

 

قاشق بستنی اسکوپ

 

کاربرد در میوه آرایی

یکی دیگر از کاربردهای اسکوپ ، استفاده در میوه هایی مثل هندوانه خربزه و یا طالبی است که میتوان تزیینات زیبایی رو با این میوه ها انجام داد.

همینطور که مشاهده کردید کاربرد قاشق اسگوپ بسیار زیاد هست و فقط کافیه توی کابینت دم دست تون باشد. داشتن یک عدد از قاشق اسگوپ بستنی برای اشپزخونه شما مفید و لازم هست.

 

اسکوپ قاشق بستنی

 

 

قیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان

لینک خرید

 

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/TASr7i