پودر زغال سفید کننده ی دندان میراکل

Miracle Teeth

 

پودر زغال فعال

 

توضیحات محصول:

استفاده از زغال برای سفید کردن دندان ها از بین بردن لکه های زرد و بدرنگ روی دندان شاید برایتان عجیب باشد ولی زغال با تمامی سیاهی اش دندان ها را سفید می کند.

عجیب ترین قسمت ماجرا این است که این شیوه واقعا جواب می دهد.پودر فعال زغال طبیعی میراکل به رنگ دهنده های سطحی دندان مثل قهوه، چای ، مواد غذایی و نوشیدنی ها و پلاک ها می چسبند و آن ها را از روی دندان پاک می کنند.

دلیل اصلی استفاده از زغال فعال برای سفید کردن دندان‌، ویژگی ترکیبی آن می‌باشد. زغال قادر است ماده تانن را که معمولا در قهوه، چای و انواع مختلف غذاها یافت می‌شود، به خود جذب کند. تانن، یکی از دلایل اصلی لکه‌دار شدن دندان‌ها می‌باشد. در صورت استفاده مداوم از پودر زغال میراکل، اثرات آن را تنها بعد از چند هفته مشاهده خواهید کرد.

 

پودر زغال دندان میراکل

 

ویژگی پودر میراکل :

این پودر زغال سفید کننده دندان بدون سفید کننده، پراکسید یا سایر مواد شیمیایی مضر برای مینای دندان است. پودر زغال میراکل از زغال فعال چوب نارگیل طبیعی ، پودر بنتونیت و روغن دانه ی پرتغال ساخته شده است که با تنها دوبار استفاده در روز شما را طی مدت کوتاهی به نتیجه ی دلخواهتان می رساند. پودر زغال میراکل را قبل از مسواک کردن روزمره ی دندانهایتان استفاده کنید.

 

پودر زغال سفیدکننده دندان

 

نحوه سفید کردن دندان با زغال فعال:

۱- ابتدا مسواک خود را خیس کرده و روی پودر زغال میراکل بزنید.

۳- دندان‌های خود را با پودر زغال و به مدت چند دقیقه، مسواک بزنید.

۴- به صورت عادی مسواک بزنید.

۵-خمیر زغال فعال باید حدودا ۲ دقیقه بر روی دندان ها بماند و پس از آن با مسواک خوب شسته شود.

۶- دهان خود را کاملا بشویید تا تمام مواد سیاه از دهان شما خارج شوند.

 

پودر زغال میراکل

 

قیمت: ۲۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/2xvMU1