ماساژور بدنسازی و شکمی

تکنولوژی EMS

شامل ۳ موتور مجزا برای هر پد

 

ماساژور بدنسازی

 

توضیحات محصول:

این ماساژور شکمی دارای تکنولوژی تحریک الکتریکی عضله یا EMS می باشد. فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بدن که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد. بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرده و سپس شروع به ساخت عضله و تمرین بدن سازی میکند.

ماساژور می تواند کاربردهای مختلفی از جمله برطرف کردن خستگی ، کاهش درد عضلات و یا تقویت ماهیچه ها داشته باشد. شما با استفاده درست از ماساژ می توانید از مزایای بی شمار آن بهره مند شده و مشکلات و موارد آزاد دهنده ای که برای تان پیش می آید رفع نمایید.

 
ماساژور بدنسازی و عضله ساز
 

فواید دستگاه ماساژور بدنسازی

ماساژ می تواند خون رسانی در پوست را افزایش داده و در شادابی پوست و همچنین ماهیچه های بدن موثر باشد. علاوه بر آن ماساژ مداوم و اصولی در تقویت ظاهر ماهیچه ها موثر است. این دستگاه ۶ برنامه مختلف ماساژ دارد که به نسبت مناطق مختلف بدن و هدف شما از ماساژ می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

ماساژور بدنسازی بسیار سبک و کوچک و قابل حمل بوده و به همین علت گستردگی استفاده و کاربرد بیشتری دارد چرا که می توانید آن را با خود هر جا برده و استفاده کنید. این دستگاه حرفه ای در همه جای جهان توسط ورزشکاران در باشگاه ها استفاده می شود. همچنین به علت راحتی پوشش شما میتوانید آن را حتی در محیط کار و خانه ی خود استفاده کنید.

 
ماساژور ems
 

موارد کاربرد:

از کاربردهای دیگر این ماساژور برای فرم دهی عضلات شل شده و آتروفی است. به عبارتی شما با ماساژ می توانید عضلات تحلیل رفته خود را به حالت ایده آل سابق برگردانید. این ماساژور به نوعی شبیه ساز ورزش است و تاثیرات ورزش مانند خستگی بعد از ورزش ، تعریق و احساس شادابی بعد از ورزش را برای شما به همراه دارد.

این دستگاه شامل یک پدصفحه ای برای استفاده بر روی شکم و ۲ پد دیگر که به دلخواه میتوانید بر روی بازوها یا پاها حتی کمر و پهلو ها استفاده کنید.و همینطور شامل ۳ موتور مجزا برای هر یک از پد ها می باشد. این پدها ساخته شده از مواد پلیمری نرم با بالاترین کیفیت برای احساس خوب و ملایم بر روی پوست شما و مواد pvc سخت که دارای چسبندگی عالی بوده و از محلی که آن را نصب کردید تا زمان برداشتن پد توسط خود شما در مکان خود باقی میمانند.

شما می توانید پس از ۶ الی ۸ هفته استفاده ی مداوم ( ۵ بار در هفته روزی ۲۰ دقیقه) ماهیچه های خود را تقویت کرده و به اندام دلخواه خود برسید.

 

Massager EMS
 

ویژگی های کلی:

» شبیه ساز ورزش

» تحریک عضلات چربی سوز و ساخت عضله

» دارای فرکانس های نزدیک به فرکانس های بدن

» تسکین علائم درد در شانه کمر و پشت

» تسکین علائم شل شدن کمر و پشت

» بدون هیچ گونه آسیب رسانی به بدن

 

موارد منع و احتیاط مصرف:

برای کسانی که در بدن خود دارای وسایل الکتریکی پزشکی نظیر باتری قلب ،ضربان ساز و .. می باشند.

کسانی که به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته اند.

اشخاص مبتلا به سرع یا تشنج.

در مورد خانمهای باردار و اشخاص دچار حساسیت های پوستی احتیاط شود.

در حین رانندگی استفاده نشود.

 

 

 

قیمت: ۹۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/aJupkn