چرخ خیاطی مسافرتی و اتوماتیک کوچک

به همراه کارکرد با باتری

 

چرخ خیاطی مسافرتی

چرخ خیاطی کوچولو همراه

دیگه وقتشه با دستگاه خیاطی های بزرگ و جا گیر و سنگین خداحافظی کنید. چرخ خیاطی تمام اتوماتیک و باطری خوربا دوختی بی نظیر برای دوخت پارچه های نازک و ضخیم در اختیار شماست. دوختن پارچه ها و لباس ها تونو به این چرخ خیاطی بسپارید. چرخ خیاطی کوچک هم قابل استفاده در منزل و هم مخصوص مسافرت و نقاط دور از دسترس می باشد. بهترین گزینه برای دوخت لبه های مبل ، بالش ، پشتی ، پرده های ساختمان ، دوخت چرم مبلمان ، دوخت پوشش های پارچه ای در مکان های زاویه دار، گوشه ساختمان ، لبه ها . در ضمن دوخت به صورت زنجیری هست ! که از دوخت های محکم حساب می شود.

 

چرخ خیاطی Handy Stitch

مشخصات ظاهری

دارای دکمه روشن و خاموش با اشاره انگشت شصت

 بسیار خوش دست و روان

 بدنه فولادی با روکش پلاستیک مقاوم

 طول  ۲۱ سانتیمتر

 عرض ۷ سانتیمتر

 ضخامت ۳ سانتیمتر

 وزن دستگاه ۳۱۰ گرم

 

* این دستگاه به همراه دفترچه و سه ماسوره به رنگ های سفید – آبی و قرمز + ۱ سوزن اضافه + سری مخصوص دوک + انگشت دانه به شما ارائه می شود

 

 

چرخ خیاطی باطری خور کوچک

 

به صرفه بودن!

این دستگاه خیاطی کوچک و خودکار ، با ابعاد کوچک خود کارهای بزرگی انجام میدهد و در حد یک چرخ بزرگ و حرفه ای کارایی دارد. با قیمت به صرفه و پایین خود و همچنین قابلیت حمل در نقاط مختلف برای دوخت های مختلف کاربرد بسیاری دارد. همچمنین عملکرد با باتری آن ویژگی برتر آن است که بدون نیاز به برق و حتی در مسافرت و هر مکانی قابل استفاده می باشد. این چرخ به دلیل استقبال بسیار زیاد به سرعت موجودی آن پس از هر بار شارژ شدن انبار ، به پایان میرسد. پس فرصت را از دست نداده و قبل از اتمام کالا سفارش خود را ثبت کنید.  نحوه عملکرد چرخ خیاطی همه کاره و کوچک را در زیر میتوانید مشاهده کنید.

 

مشاهده ویدیو عملکرد محصول

 

 

 

قیمت: ۹۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/Sst5Lz