وسایل حمام

نگهدارنده قفسه استند سبد

 

وسایل حمام: در حمام محل قرار گیری و دسترسی وسایل حمام در مکان مناسب جهت نظم این وسایل در هنگام استفاده از اهمیت بالایی برخوردار است. برای این کار بهتر است سراغ قفسه ای برویم که علاوه بر داشتن حجم خوب و مناسب، جاگیر نباشد و طراحی خلاقانه و در عین حال کاربردی داشته باشد. با کمک استند حمامی که امروز در فروشگاه لردیا معرفی می کنیم می توانید وسایلی را که در حمام استفاده می شود در قفسه ای در دسترس و زیر شیر دوش حمام خود قرار دهید.

 

استند حمام برای وسایل شامپو صابون و لیف

 

این نوع استند حمام از برند ونکو با طراحی خلاقانه ای ساخته شده است. شما می توانید این استند را روی دسته دوش آویزان کنید. در این صورت حین دوش گرفتن ، وسایلی از قبیل شامپو، ژل دوش ، اسفنج، لیف ، نرم کننده ها و… را در نزدیک ترین محل نسبت به خودتان می توانید قرار دهید. قلاب های این قفسه بسیار انعظاف پذیر هستند بنابراین می توانید روی دسته هر دوشی با هرسایزی این استند را آویزان کنید. همچنبن دوپایه در پشت قفسه تعبیه شده است. این پایه ها باعث می شود قفسه به دیوار تکیه کند و کمی با دیوار فاصله داشته باشد و هیچ لکه ای روی دیوار ایجاد نشود. همچنین این پایه ها باهث می شوند زمانیکه قفسه را آویزان کنید صاف و محکم قرار می گیرد.

 

استند حمام برای وسایل شامپو صابون و لیف

 

مشخصات

جنس استند ونکو از فولاد ضدزنگ است و می توانید سالیان طولانی بدون ایجاد هیچ گونه زنگ زدگی و خوردگی از این قفسه استفاده کنید.ابعاد این قفسه ۲۴x14x36 سانتی متر و وزن آن ۳۹۰ گرم می باشد. دو قلاب محکم آن به راحتی روی دسته دوش حمام قرار می گیرد و هیچ فضایی را در کف حمام یا روی دیوار اشغال نمی کند. با این استند نگران شلوغ شدن فضای حمام نباشید. استفاده از آن با هرنوع دوشی ممکن است.عمق این قفسه زیاد است و حجم مناسبی دارد بنابراین می توانید مقدار زیادی از وسایلتان را درون این قفسه قرار دهید.همچنین اطراف استند بر آمده است و مانع افتادن وسایل از قفسه می شود. با کمک این استند دیگر نیازی به سوارخ کردن دیوار و قرار دادن آن روی زمین نیست. به راحتی از فضای موجود در زیر دوش می توانید استفاده بهینه کنید.

 

 

 

قیمت: ۶۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg