speed out

مته باز کردن پیچ های آسیب دیده

speed out ؛ مته فولادی مخصوص بازکردن پیچ های خراب زنگ زده بریده شده هرز و خراب

 

speed out picture

 

مته مخصوص پیچ های آسیب دیده “اسپید اوت”

در خانه و محل زندگی و کار ما پیچ هایی هستند که یا زنگ شده اند یا به اصطلاح هرز شده اند که باز کردن آن ها کار پیچ گوشتی و ابزارهای معمولی نیست ولی با اسپید اوت در چند ثانیه میتوانید این پیچ ها را باز کنید، حالا چطوری میتوانید این پیچ را باز کنید؟!

مته Speed Out ابزاری جدید و منحصر بفرد بوده که بوسیله ی آن به راحتی میتوانید در ۱۰ ثانیه پیچ های آسیب دیده ، هرز ، بریده شده و زنگ زده و خرابی که باز نمیشوند را باز کنید، این ابزار دارای ۴ مته فولادی دو سر بسیار مقاوم است که هر پیچی را سوراخ میکند و سر دیگر این مته ها در پیچ قفل میشود و به محض اینکه پیچ را برعکس بچرخانید پیچ خراب را باز میکند. اسپید آوت بازکننده پیچ های خراب ، ابزاری سودمند و کاربردی برای قرار دادن در جعبه ابزار خانگی و شغلی در تعمیرگاه ها می باشد.

 

مته باز کردن پیچ های آسیب دیده

 

ابتدا از سری پایین مته ها استفاده کنید و سایز مناسب برای پیچ را استفاده کنید و مته را به دریل خود ببندید و با مته پیچ را سوراخ کنید… بعد سر دیگر مته را ببندید و دوباره با مته پیچ را سوراخ کنید ولی اینبار مته در پیچ قفل میشود این امر به خاطر دنده های خاص و منحصر به فرد این مته است که در پیچ قفل میشود و حالا چرخش مته خود را معکوس کنید و خواهید دید که پیچ به راحتی باز میشود.

 

مته پیچ های آسیب دیده

 

موارد استفاده

در مواجه شدن با پیچ هایی مثل انواع پیچ های بریده و هرز شده کوچکترین ناراحتی نخواهید داشت و با خیال راحت و در عرض چند ثانیه پیچ بریده شده را با مته speed out از محل آن خارج خواهید نمود. اگر شما نیز در منزل خودتان دریل دارید پیشنهادمان اینست که حتما این ابزار کاربردی را تهیه فرمائید تا در مواقع نیاز و بریدن پیچ کلافه نشوید و براحتی و در عرض چند ثانیه پیچ بریده شده را از محل مورد نظر خارج نمائید تا خللی در ادامه کارتان پیش نیاید.

علاوه بر استفاده در کارگاهها و منازل میتوانید بعنوان کادوی مناسب برای دوستان و اقوامتان که فنی هستند و دنبال تعمیرات خانگی هستند، کادو دهید تا متوجه ارزش این هدیه با ارزش شوید.با مته مخصوص اسپید اوت speed out به راحتی و در کمتر از چند ثانیه یپچ هرز مورد نظر خودتان که باعث به زحمت افتادن شما شده است را باز کنید.سری این مته از ۴ قطعه در سایزهای مختلف تشکیل شده ، جنس این مته از فولاد سخت می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است.

 

اندازه مته پیچ هرز آسیب دیده و بریده اسپید آوت

 

طریقه استفاده از speed out

کافی است مته مناسب با پیچ مورد نظرتان را متناسب با پیچ انتخابی انتخاب کنید و مته را خلاف جهت پیچاندن پیچ درون پیچ بپیچید تا پیچ هرز شده به راحتی باز شود.

 

ویژگی Speed out مته پیچ های خراب

  • باز کردن انواع پیچ هرز شده و بریده
  • استفاده راحت و آسان در دو حرکت
  • در ۴ سایز مختلف برای سایز های مختلف
  • قابل استفاده برای انواع و اقسام پیچ ها
  • قابل استفاده برای نجاری ، مکانیکی و ….
  • به همراه پکیج مخصوص بسیار شیک
  • صرفه جویی در هزینه و زمان

 

اسپید اوت speed out مته پیچ اسبی دیده پیچ بریده پیچ هرز

 

 

قیمت: ۱۱۰,۰۰۰ تومان

لینک خرید

 

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/HHxwqu