فندکی آشپزخانه

Sparkle – L

 

فندک آشپزخانه Sparkle طرح L طراحی ژاپن

 

آتش همیشه در دسترس

فندک آشپزخانه: بر خلاف باور عموم مردم ، فندک به شکلی نزدیک به ظاهر فعلی آن ، قبل از کبریت اختراع شد و از همان ابتدا به جزوی مهم در زندگی ما انسان ها تبدیل شد! فندک امکان دسترسی آسانتر به آتش و در نتیجه غذای گرم و همچنین فراهم کردن گرمایش را برای ما به ارمغان آورد. با این حال فندک ها رفته رفته سبک تر و ایمن تر شدند تا به امروز رسیدند.

 

فندک آشپزخانه جرقه ای

 

فندک آشپزخانه جرقه ای و بدون شعله Sparkle-L

این فندک Sparkle-L طراحی ژاپن در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. طراحی این فندک مخصوص آشپزخانه ، بی شباهت به اسلحه های سبکی که در زمان جنگ جهانی اول مورد استفاده قرار میگرفتند نیست و همین مسئله به آن ظاهری کلاسیک و دلفریب را داده است. این فندک در دسته فندک های جرقه زن قرار میگیردن و در عین این که گازسوز هستند ولی قابل شارژ نیستن. با این حال به شما تا حداقل ۳۰۰۰۰ جرقه عمر مفید خواهد داد.

 

فندک آشپزخانه طرح تفنگ و ال

 

ویژگی ها

طول این محصول ۲۸ سانتیمتر و عرض آن در پهن ترین قسمت یعنی همان انتها به ۱۰ سانتیمتر و پهنای آن به ۲ سانتیمتر میرسد. وزن این فندک زیبا ۱۵۲ گرم و جنس آن از استیل ضد زنگ فراوری شده است که همین موجب ساده بودن تمیز کردن آن میشود. لوله بلند آن باعث میشود که از شعله فاصله ایمن را حفظ کند و حلقه انتهایی برای آویزان کردن دارد.

این فندک جرقه زن و بدون شعله میباشد و مشکلی برای کودکان ایجاد نمیکند و همین قابلیت هم موجب شده که بدون نیاز به گاز ، بنزین ، شارژ و باتری طول عمر مفید بالای ۳۰,۰۰۰ جرقه داشته باشد.

 

فندک بدون شعله آشپزخانه جرقه ای با کیفیت

 

قیمت: ۶۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buyclick.jpg