اسپند دود کن برقی

 

اسپند دود کن برقی

 

از بین بردن میکروب و ضدعفونی کردن هوا با دود کردن اسپند

امروز محققان دریافتند دود اسپند و کندر تاثیر آرام بخشی بر افرادی دارد که آن را تنفس می کنند. یکی از رسوم قدیمی ، دود کردن اسپند در محیط خانه با نیت ضد عفونی کردن هوا و رفع چشم بد‌یا رفع انرژی منفی از اعضای خانواده بود.

با گذشت زمان و ورود تکنولوژِی به زندگی ما و کمرنگ شدن سنت های قدیمی ، بعضی از ما همچنان دوست داریم رسوم گذشته را در زندگی خود حفظ کنیم. در بین سنت های قدیمی، هر از گاهی متوجه می شویم که کارهایی که گذشتگان ما میکردند چندان هم بی دلیل یا بی فایده نبوده است. استفاده از داروهای گیاهی در درمان بیماری ها که هنوز هم بسیار موثر است یا عادات غذایی که تازه الان متوجه می شویم که چقدر بر سلامت بدن یا کیفیت زندگی تاثیر داشته است.

دود کردن اسپند از آن دست کارهای مفید در محیط زندگی می باشد زیرا که موجب از بین رفتن میکروب های موجود در هوا شده و همچنین بوی خوشی را در فضا میپیچاند.

 

اسپند دود کن برقی

اسپند دود کن برقی

 

اسپند دود کن برقی

در گذشته و همچنان امروزه برای دود کردن اسپند به صورت سنتی و در اسپند دود کن های قدیمی روی شعله مستقیم گاز و یا از طریق ذغال روی منقل های کوچک این کار انجام میگیرد. امروز در فروشگاه اینترنتی لــردیا وسیله ای جالب به نام اسپند دود کن برقی را معرفی میکنیم که علاوه بر ظاهر جذاب و زیبای خود کار دود کردن اسپند را به آسانی و با زدن یک دکمه انجام میدهد. کافیست دوشاخه دستگاه را به برق متصل کنید و اسپند مورد نیاز را داخل آن بریزید و دکمه را فشار دهید. بعد از لحظاتی دود زیبای اسپند بلند شده و فضا را پر میکند.

 

ویژگی ها

بدون نیاز به ذغال و دودهای مزاحم

با این دستگاه هر زمان که بخواهید میتوانید کار کنید

تنها کافی است دوشاخه را به برق متصل کنید

 

اسپند دود کن برقی

 

قیمت: ۱۱۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buyclick.jpg