قابلمه شیشه ای پیرکس قابلیت شعله مستقیم

پخت غذا در ظروف شیشه ای

بسیاری از مردم دوست دارند غذا را در ظروف شیشه ای بپزند ، زیرا نیازی به برداشتن درپوش برای دیدن اتفاقات نیست. ظروف شیشه ای دارای مشکلاتی از جمله عدم تحمل در حرارت بالا و مستقیم روی شعله و یا ماکروویو را دارند. از این رو قابلمه ای با جنس پیرکس تولید شده است که حتی می توانید دربرابر شعله مستقیم آن را قرار دهید و غذا را مستقیم روی گاز حاضر کنید. این قابلمه دارای طراحی منحصر به فرد و زیبایی است که شما می توانید علاوه بر قابلمه ، از آن به عنوان ظرفی برای سرو غذا هم استفاده کنید.

برخی از مزایای مهم ظروف شیشه ای پیرکس این است که در اکثر آشپزی های بر اساس فر جواب می دهد ، با غذاهای اسیدی واکنش نشان نمی دهد ، همه ارزش مواد غذایی غذاها را با خیال راحت در خود ذخیره می کند و مهمتر از همه سالم است زیرا هیچ عارضه جانبی نامطلوبی از پخت و پز در آن وجود ندارد و همچنین شیشه رسانای خوبی برای گرما است.

پس فواید و کاربردی که حنس شیشه پیرکس دارد و آن را از لحاظ کیفیت از دیگر جنس های ظروف متمایز می کند شامل افزایش بهداشت و سلامت در پخت و پز ، نچسب بودن ، مقاومت دربرابر حرارت ، شکل زیباتری نسبت به سایرظروف و… می باشد.

ویژگی ها

از کاربرد های قابلمه پیرکس می توان به مقاومت دربرابر لکه و بو ، حفظ گرمای ایجاد شده و جلوگیری از سرد یا فاسد شدن سریع مواد غذایی ، قابلیت استفاده در ماشین ظرفشویی و مایکروفر ، مقاومت دربرابر شکستگی می باشد . شما با استفاده از این طرف علاوه بر پخت و پز میتوانید آنرا در یخچال و فریزر قراردهید زیرا این قابلمه با اندازه مناسبی که دارد فضای زیادی را اشغال نمیکند. علاوه بر بدنه قابلمه ، درب نیز از جنس پیرکس می باشد . دو دسته در طرفین قابلمه باعث حمل آسان قابلمه در زمانی که داغ باشد می شود.

به طور کلی ظروف شیشه ای باید با شوینده های غیر ساینده و خود جلا دهنده یا با پاک کننده های مخصوص فرموله شده تمیز شوند. ظروف شیشه ای و سرامیکی و شیشه ای قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند ، زیرا غیر متخلخل هستند و خیساندن را در بازکردن غذاهای سوخته یا باقی مانده بسیار موثر می کند. با مراقبت مناسب ، ظروف ساخته شده از شیشه و پیرکس می توانند حداقل هفت تا ده سال دوام بیاورند.

 

مشخصات سایز های متفاوت قابلمه پیرکس

 

این کالا در سه سایز کوچک ، متوسط و بزرگ تولید و عرضه شده است در ادامه متن به بررسی مشخصات هرکدام می پردازیم.

 

سایز کوچک: حجم ۱۳۰۰ cc ، قطر مفید ۱۳٫۵ سانت،ارتفاع مفید ۱۰٫۵ سانت، قطر با احتساب دسته قابلمه ۲۰ سانت

سایز متوسط: حجم ۱۵۰۰ cc ، قطر مفید ۱۵ سانت، ارتفاع مفید ۱۱٫۵ سانت، قطر با احتساب دسته قابلمه ۲۱ سانت

سایز بزرگ: حجم ۱۸۰۰ cc ، قطر مفید ۱۶ سانت، ارتفاع مفید ۱۲سانت ، قطر با احتساب دسته قابلمه ۲۲ سانت

 

 

 

قیمت: ۳۹۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buyclick.jpg