کیف لپ تاپ مدارک و وسایل روزانه

نُت بگ Note Bag

 

کیف لپ تاپ و وسایل روزانه و کاری و دانشجویی نت بگ

کیف لپ تاپ نُت بگ Note Bag

اگر به دنبال کیفی ارزان و مقاوم برای مدارک ، لب تاپ و یا وسایل روزانه خود هستید کیف نُت بگ Note Bag گزینه مناسبی برای شماست. اگر دانشجو هستید و برای کنفرانس ها و کلاس های درس خود می بایست کاغذها و تحقیقات مربوطه را به همراه لپ تاپ و وسایل مربوطه آن با خود حمل کنید استفاده از این کیف منحصر به فرد را به شما پیشنهاد میدهیم. برخلاف سایر کیف های لپتاپ که وزن بسیار بالا و اندازه جاگیری دارند، این کیف بسیار خوش فرم ،سبک و درعین حال مقاوم و محکم می باشد.

 

کیف دستی جدید و ارزان و جا دار

 

مشخصات این کیف به شرح زیر است:

درون کیف یک جیب طوری مختص مدارک و کاغذ ها و وسایل مربوطه لپ تاپ همچون شارژر، کابل ، موس ، فلش و… وجود دارد. در طرف دیگر کیف یک کش بسیار محکم برای قرارگیری ایمن لپ تاپ وجود دارد که بدون حرکت در کیف جای بگیرد. این کیف دارای روکش فومی با کیفیت بالا می باشد که در برابر هرگونه ضربه ، خراشیدگی و حرارت مقاوم است و از محتویات درون کیف محافظت میکند. دوخت دسته کیف به گونه ای میباشد که دراثر وزن بالا به هیچ عنوان دچار پارگی نمیشود و به بدنه کیف پرس شده است. دسته این کیف بسیار خوش دست است و در صورت نگهداشتن کیف در مدت طولانی به هیچ عنوان به کف دست شما آسیب وارد نمی کند. علاوه بر لپ تاپ ، میتوانید از این کیف برای نگهداری کتاب ، پرورنده ، جزوه ، آیپد، تبلت وسایل روزانه و کاری و … در محل کار یا دانشگاه خود استفاده کنید.

 

کیف محکم و ضد خراش و حرارت لپتاپ

کیف لپتاپ جادار و دانشجویی و کارمندی

 

این کیف مشکی، با کیفیت بالا و طراحی بسیار خاص خود علاوه بر فضای زیاد و جادار بودن بسیار خوش دست میباشد و به علت سایز مناسب به راحتی قابل حمل بوده و با خیال راحت کنفرانس ها و جلسات و روز کاری خود سپری میکنید. این کیف علاوه بر افزایش اعتماد به نفس شما به علت همراه داشتن تمامی وسایل موردنیازتان؛ جلوه ای خاص به استایل شما می بخشد.

 

 

کیف لپ تاپ نُت بگ Note Bag داشنجویی و کارمندی

 

قیمت: ۳۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg

 

 

محصول مرتبط:

کیف لوازم صندوق عقب ماشین