ست دستگاه مانیکور ناخن و لاک خشک کن

پکیج ناخن Nails Decorator Pack

 

دستگاه Angels لاک خشک کن

 

لاک خشک کن + مانیکور ناخن

اگر زیبایی دستانتان همانند زیبایی صورتتان برایتان اهمیت دارد بهتر است از دستگاهی استفاده کنید که نیازتان را رفع کند. ست دستگاه مانیکور ناخن و لاک خشک کن نیل دکوراتور (Nails Decorator Kit) مدل SA-۵ این امکان را به شما خواهد داد که دستانی با ناخن‌های زیبا داشته باشید. این ست شامل یک دستگاه مانیکور دارای ۵ سری با شکل و جنس متفاوت، مخصوص شکل دهی، فرم دهی، پولیش و برق انداختن ناخن های دست و پا است که حکم سوهان و پولیش ناخن را برایتان فراهم می‌کند. و یک لاک خشک کن است که ظرف مدت چند دقیقه لاک هایتان را کاملا خشک می کند و دیگر لازم نیست نگران خراب شدن لاک هایتان باشید.

 

تصویر وسیله مانیکور دست و متعلقات

تصویر مانیکور پا و ناخن زیبا

 

ویژگی های برتر

از ویژگی متمایز این دستگاه کلید لمسی برای استفاده آسان به همراه کارآیی سریع آن می باشد. کارکرد حساس و عملکرد سریع دستگاه خشک کرن لاک انجل به همراه سبک و قابل حمل بودن آن مزیت مهمی است که میتوان از ان در هر مکان از جمله مهمانی ها ، تالار ، مراسمات ، مسافرت و … استفاده کرد. مصرف پایین و کارکرد با دو باتری از ویژگی های مهمی است که باعث میشود به مدت بسیار طولانی بتوانید از دستگاه استفاده کنید بدون اینکه نگران شارژ و یا پریز برق باشید!

نیل دکوراتور با باتری کار می‌کندو به هیچ عنوان قابل شستشو نیست. این کیت با توجه به نیاز عوام و همگام با سلیقه‌ی آنان به بازار معرفی کرده و کار کردن با آن بسیار آسان و سریع است.با توجه به قیمت و کارایی محصول خرید معقولانه‌ای خواهد بود.این محصول با توجه به تمام ویژگی‌های که دارد نظر اکثریت را به خود جلب کرده است و توانسته جایگاه خاص خود را پیدا کند.

 

دستگاه Angels لاک خشک کن آنجل

 

مشخصات

  • ست مانیکور و دستگاه لاک خشک کن
  • منبع تغذیه:باتری
  • دارای ۵ سری مختلف مخصوص شکل دهی، فرم دهی، پولیش و برق انداختن ناخن
  • مناسب برای ناخن های دست و پا

 

 

قیمت: ۲۵۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg

 

 

محصول مرتبط

دستگاه کامل و بزرگ لاک خشک کن