کیسه زباله ماشین MP

۲ عددی

 

کیسه زباله ماشین ام پی

 

نظافت داخل خودرو

نظافت داخل ماشین مانند نظافت اتاق در منزل مهم است. بخشی از زندگی انسان در خودرو میگذرد و رعایت بهداشت در حین راننگی بسیار اهمیت دارد. تمیزی داخل خودرو همیشه حس خوب و مطلوبی به راننده و سرنشینان منتقل میکند و نمایانگر شخصیت صاحب ماشین است. همیشه در ماشین خصوصا در مسافرت خوردن انواع خوراکی ها و تولید زباله انکار ناپذیر است و نیازمند یه سطل یا کیسه زباله مناسب جهت ساماندهی این مساله است.

کیسه زباله خودرو به راحتی به صندلی داخل ماشین و یا دنده متصل میشود و میتوانید زباله ها را داخل آن قرار دهید.به علاوه جادار و در عین حال سبک هست و با داشتن آن وسیله نقلیه تان برای همیشه تمیز میماند.باید اشاره کنیم که خیلی از افراد از این کیسه ها برای نگهداری لوازم داخل خودرو هم استفاده میکنند که به نظم دادن وسایل کمک زیادی میکند.

 

کیسه زباله ماشین MP ام پی

 

کیسه زباله داخل خودروی MP یک کیسه‌ی زباله‌ی قابل شستشو است که در تمامی خودروها قابل‌استفاده است. در دهانه‌ی این محصول دو بند وجود دارد که می‌تواند زباله‌های موجود در خود را بسته‌بندی و از بیرون ریختن آن‌ها جلوگیری کند. همچنین کیسه در پایین خود دارای قسمتی برای خارج کردن راحت تر آشغالها از کیسه است. برای کسانی که به نظافت خودروی خود اهمیت زیادی می‌دهند، کیسه زباله ماشین MP بهترین گزینه است.

 

خرید کسیه زباله ماشین

قیمت و خرید کیسه زباله ماشین

 

ویژگی های کیسه زباله ماشین ام پی

● جنس پارچه پلی استر

● دارای ۱ محفظه بزرگ استوانه ای

● دارای چسب پارچه‌ ای (VELCRO) در انتهای کیسه جهت تخلیه زباله

● پوشش دهانه کشی برای استفاده آسان و جلوگیری از بیرون افتادن زباله

● قابل استفاده در تمامی خودروها

● قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی

● دارای بند آویز قابل تنظیم و محکم

● اندازه تقریبی: ۲۷x12x12cm

 

خرید کیسه زباله ماشین ارزان قیمت ام پی 2 تایی

 

قیمت: ۳۵,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg

 

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/hxeb3u