کباب پز برقی کنوود باربیکیو و گریل برقی

کباب پز گریل و باربیکیو برقی مناسب خانه و ویلا لذت پخت کباب های خوشمزه

 

گریل کباب پز و باربیکیو برقی الکتریکی کنوود

 

لذت پخت کباب های خوشمزه

یکی از خوشمزه ترین غذاهایی که از خوردن آن لذت خواهید برد ، گوشت کبابی است. گوشت کبابی را می توان در هر زمان بدون توجه به آب و هوای موجود خورد. به همین دلیل ، باید اطمینان حاصل کنید که در کباب پز و BBQ روی محصول مناسبی سرمایه گذاری کرده اید تا بتوانید گوشت را در هر زمان که بخواهید کباب کنید. یکی از مزایای خوردن غذاهای کبابی ، از جمله گوشت کبابی ، مزایای آن برای سلامتی است. این به این دلیل است که غذای کبابی چربی اضافی ندارد و برخی ویتامین ها مانند ریبوفلاوین و تیامین نیز دارند.

از راحت ترین روش های کباب کردن غذا استفاده از کباب پز های برقی است. به خاطر اینکه آنها دارای ترموستات هستند و به راحتی میتوانید درجه حرارت را کنترل کنند و همچنین طبیعی تری پخت غذا را ارایه میدهد. اگر شما جزو افرادی هستید که نمی توانید بدون غذاهای کبابی و به ویژه گوشت کبابی این کار را انجام دهید ، این بهترین سرمایه گذاری است.یکی از مزایای اصلی استفاده از کوره های برقی این است که می توان از آنها در دورهی های بیرونی و داخلی استفاده کرد و تنها چیزی که باید از داشتن آن اطمینان حاصل کنید منبع تغذیه آن است.

 

تصویر کباب پز برقی با کیفی کنوود

 

کباب پز برقی ایده آل برای زندگی شهری

اگر در منزل یا فضای آپارتمان خود فضایی برای کباب پز ذغالی یا گازی ندارید بهترین گزینه کباب پز برقی یا الکتریکی است. این کباب پز ایده آل برای خانه است چون می توان آنها را در آپارتمان ها و خانه هایی با محدودیت در کباب کردن استفاده کرد. چون بسیار کوچک و جمع و جور هستند و کثیفی کباب پز ذغالی را ندارد و پاک شوندگی راحتی را دارند.

 

دود ذغال و گاز وجود ندارد و از همه مهمتر درجه حرارت قابل کنترل است و نیاز به باد زدن ندارد. جدا از این مسائل تهیه آتش هم کار آسانی نبوده و وقت گیر میباشد. در واقع میتوان گفت کباب پز برقی ایده آل برای زندگی شهری و آپارتمانی است و سهولت استفاده از آن هم باعث میشود در هر محیط دیگری که بخواهید حمل و استفاده کنید.

 

کباب پز برقی کنوود KENWOOD گریل و باربیکیو خانگی

 

کبابپز برقی کنوود KENWOOD باربیکیو و گریل مناسب مناسب منزل

کباب پز برقی کنوود یک انتخاب عالی برای شماست. البته این محصول در کنار برقی بودن میتواند با استفاده از ذغال هم کار کند که این یک امکان هیجان انگیز است. با استفاده از این باربیکیوی برقی شما میتوانید انواع کباب ها را درست کنید و سبزیجات هم گریل و نوش جان کنید و از دردسر های دود و بوی ذعال در فضای اطراف خود در امان بمانید.

 

ویژگی ها

طول این کباب پز کنوود ۵۱ سانتیمتر ، عرض آن ۲۹ و ارتفاع آن ۹ سانتیمتر میباشد و با ترکیب رنگ غالبا مشکی به همراه جزییات زرد نارنجی رنگ ساخته شده است. جنس این محصول از آهن لعاب داده شده با رنگ کوره ای میباشد. این کباب پر مناسب کباب و گریل مواد غذایی و دارای المنت حرارتی برقی ، توری فلزی قابل شستشو برای گوشت و مواد غذایی دیگر است که به همراه یک سینی چکه گیر ارائه میشود. این کالا سیمی به طول ۱۱۰ دارد و تمام قطعات قابل جدا شدن هستند که این مسئله شستشوی آن را بسیار آسان میکند.

 

بسته بندی کباب پز کنوود

 

قیمت: ۴۵۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buyclick.jpg

 

 

محصول مرتبط

کباب زن کوبیده