دستگاه گریل اسموکلس روستر

Electric Grill Pan Smokeless Light Roaster

گریل اسموکلس روستر ؛ گریل برقی و حرارتی پخت غذای سالم و بدون روغن

 

خدستگاه گریل اسموکلس روستر

 

پخت غذای سالم و بدون روغن ضامن سلامتی

پخت غذای سالم و بدون روغن مزیت بزرگی است که موجب ارتقای سلامتی افراد میشود. اگر بتوان بدون روغن غذایی خوشمزه و لذیذ پخت آنگاه میتوان به روال یک زندگی شاد و سلامت امیدوار یود. با پخت زیاد غذاهای سرخ کردنی مصرف روغن های جامد و مایع به شدت افزایش پیدا کرده است و ۹۰ درصد این روغن ها حاوی مواد مضر و بیماری زا می باشد.

امروزه متخصصان تغذیه به تمام افرادی که در معرض فشارخون بالا ، چربی بالا و بیماری های قلبی می باشند؛ توصیه می کنند که از غذاهای سالم و پخته شده بدون هیچ گونه روغن مضری استفاده کنند. بدین منظور وسیله ای طراحی شده است که شما بتوانید به راحتی هرنوع غذایی که مورد نیاز است را با کمک آن و بدون استفاده از روغن ، حاضر کنید. همچنین استفاده از زغال برای پخت غذا به دلیل وجود کربن و خوراندن ان به ماده غذایی ضررهایی که دارد باعث میشود غذا ناسالم شود و در طولانی مدت باعث بروز بیماری خواهد شد. امروز در فروشگاه اینترنتی محصولی نوین را به شما معرفی خواهیم کرد؛

 

دستگاه سرخ کردن بدون روغن القای حرارتی گریل برقی

 

گریل اسموکلس روستر Electric Grill Pan Smokeless Light Roaster

گریل اسموکلس روستر مدل LY-B2 از جنس چدن با مزایا و طراحی بهینه و زیبایی که دارد گزینه مناسبی برای آشپزی سالم می باشد. با این دستگاه می توانید غذا را در دوحالت گریل و باربیکیو طبخ نمایید. گریل روشی است که غذا با سرعت و حرارت مستقیم و بالا پخته می شود. باربیکیو اما زمان بیشتری می برد و در این روش حرارت به صورت غیرمستقیم است. در دوحالت گریل و باربیکیو به غذا طعم خاص و متفاوتی را می دهد و امروزه از پرطرفدارترین روش های پخت غذا می باشند

 

دستگاه گریل برقی خانگی اسموکلس روستر

 

ویژگی ها

جنس بدنه و ظرف این دستگاه از چدن است. از ویژگی های چدن می توان به بهداشتی و سالم بودن، مقاومت بالا ،انتقال حرارت مناسب، جلوگیری از سوختن غذا اشاره کرد. مهم ترین مزایای استفاده از این دستگاه برای پخت وپز، حفظ ترکیب های مغذی غذا و آسیب نزدن به آن می باشد. دفترچه راهنمای موجود در جعبه این کالا نیز به شما کمک می کند از انواع کاربرد های این دستگاه مطلع تر شوید و به راحتی هرچه تمام از آن استفاده کنید.

این دستگاه دارای سینی چرخان است به گونه ای که به تمام بخش های مواد غذایی حرارت برسد. با داشتن ویژگی حرارت از بالا باعث می شود تمام بخش های غذا به خوبی پخنه شود و باشدت حرارت مناسب ، از سوختگی غدا جلوگیری می کند. ظرف قابل شستشویی دارد که پس از اتمام آشپزی می توانید آن را در ماشین ظرفشویی قراردهید.

دستگاه با کمک برق کار می کند و دارای توان مصرفی ۱۳۰۰ وات می باشد. ابعاد دستگاه ۴۰۰X500X300 و وزن آن ۴ کیلوگرم است. دارای سیستم قطع خودکار می باشد . تنها کافیست حرارت و زمان آن را در ابتدای آشپزی تنظیم کنید؛ مابقی کار را به گریل اسموکلس بسپرید.

 

بسته بندی و جعبه گریل اسموکلس روستر

 

 

قیمت: ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buyclick.jpg