قوری پیرکس شعله مستقیم

 

این قوری دارای ظرفیت ۵۰۰ میلی لیتر می باشد. طراحی بدون لوله این قوری باعث میشود فضای کمتری نسبت به مدل های لوله دار اشغال شود. در عین حال ریختن چای ، دمنوش و… با این قوری به راحتی و بدون چکه اضافه انجام می پذیرد. این مدل با طراحی خاص و جدید خود همچنین ترکیب بدنه شیشه ای با درب و صافی استیل، ظاهری مدرن و شیک به خود گرفته است.

از برتری های آن میتوان به ۱۰۰% شعله مستقیم و ضد شوک حرارت بودن آن ها اشاره کرد. به گونه ای که شما می توانید این قوری را به صورت کاملاً مستقیم بر روی شعله ی اجاق گازی یا برقی قرار دهید.

 

 

لطفاً توجه فرمایید از قرار دادن هر نوع محصول پیرکس از هر برندی بدون آب یا نوشیدنی (خالی) بر روی شعله خودداری فرمایید.

نکته دیگر در مورد ضخامت این قوری پیرکس میباشد که در عین سبکی ، ضخیم ترین مدل قوری پیرکس در ایران می باشد که با حفظ وزن بسیار مناسب، استفاده و شست و شوی آن را ایمن تر می کند و خیال مصرف کننده از مقاومت آن نسبت به برخورد های ناخواسته حین استفاده و شست و شو راحت تر از سایر قوری های مشابه است.

 

نگرانی خیلی از مصرف کنندگان در استفاده از این قبیل محصولات پیرکس داغ شدن دسته ی هم جنس بدنه ی آن است. این نگرانی جایز است چرا که عموم مردم به ظاهر قدیمی یعنی استفاده از پلاستیک به عنوان قسمت های محافظ دست در برابر داغ شدن عادت کرده اند. ولی نکته جالب در قوری های جنوا استفاده از دسته با ضخامت مناسب است که اگر سایز شعله مناسب باشد و شعله، حرارت یا بخار مستقیماً به دسته تماس نداشته باشد حتی در حین جوشیدن میتوانید آن را با تماس مستقیم دست با دسته بلند کرده و استفاده نمایید.

 

 

 

قیمت: ۱۳۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg