پرزگیر برقی ؛ گرفتن کرک و پرز انواع لباس

 

 

پرز چیست؟

پرز کلمه ای است که برای الیاف ریز پارچه ای که از لبه های لباس بیرون می ریزد استفاده می شود ، بیشتر هنگام شستن آنها در ماشین لباسشویی. این الیاف تمایل دارند به سطوح لباس های دیگر بچسبند و باعث می شوند که حتی پس از شستشو ، کاملاً تمیز به نظر نرسند. پرزهایی که از لباس های روشن تر به لباس های تیره تر می ریزد و برعکس می تواند ظاهری فرسوده ، کم رنگ یا غبارآلود به لباس بدهد. وقتی این اتفاق می افتد هر بار که لباس های خود را در ماشین لباسشویی می شویید ، می تواند به سرعت آزاردهنده شود. پارچه های ساخته شده از الیاف طبیعی مانند پشم و پنبه پرز بیشتری نسبت به پارچه ساخته شده از مواد مصنوعی ایجاد می کنند و برخی از ماشین های لباسشویی ممکن است بیشتر از بقیه مشکلات پرز ایجاد کنند.
هنگامی که مواد به هم مالیده می شوند (به ویژه پنبه ، کتان و پشم) تکه های شل الیاف پارچه (پرز) می توانند روی لباس شما جمع شوند. این پرزها میتواند در اثر پشم حیوانات خانگی و یا در هنگام شستشو و یا خشک کردن لباس ها اتفاق بیوفتد و به یک مشکل واقعی تبدیل شود. پرز روی لباس های تیره بدترین حالت است. اما می توانید با یک پرزگیر برقی این معضل را به اسانی حل کنید.

 

پرگیر و کرک گیر برقی لباس

این دستگاه لباس های پرز گرفته و کرک زده را به خوبی نو و قابل استفاده می کند بنابراین از هزینه های اضافی جلوگیری می کند. سیم این پرز گیر بلند است و میتوانید به راحتی از آن برای وسایل دورتر از پریز ، استفاده کنید. موتور این دستگاه قدرت بالایی دارد و به شما کمک می کند در سریع ترین زمان پرز ها و موهای اضافی را از روی لباس ها و وسایلتان پاک کنید. روی دسته این دستگاه ، پلاستیک سیلیکونی تعبیه شده است تا دست شما حین پرز گیری دچار درد نشود و به راحتی بتوانید در مدت طولانی این کار را انجام دهید.

 

دستگاه پرزگیر برقی

 

کاربرد های پرزگیر برقی

دستگاه پرزگیر برقی  لباس می‌تواند پرز و کُرک‌های موجود روی لباس را از بین ببرد و لباس های دلخواه تان را به شما برگرداند. موی سگ و گربه روی فرش، موکت و مبل می‌چسبد و پرزگیر برقی به راحتی تمامی آنهارا پاکسازی میکند به طور کل میتوان از کاربرد های این وسیله به از بین بردن موهای حیوانات خانگی ، خرده ها ، پرزها و موارد دیگر بدون چسبندگی و نظافت لباس ، ملافه ، مبلمان و روکش ماشین و با سطح چسب قوی خود به راحتی هرمحلی را تمام عیار پاکسازی میکند.

 

نتیجه استفاده قبل و بعد از مصرف پرزگیر برقی روی انواع پارچه کتان بافتنی

 

ویژگی ها

سر این پرزگیر از فولاد ضدزنگ ساخته شده است که خود از عمر طولانی این وسیله خبر میدهد و همچنین جعبه تعبیه شده برای پرز ها درون دستگاه کاملا شفاف است که خود باعث تمیز کرد به موقع آن میشود و میتوانید به راحتی آن را جدا کنید، بشویید و مجدد آن را در دستگاه فراردهید. همچنین به عنوان نکته اخر این دستگاه برقی میباشد که خیال شما را از تمام شدن شارژ وسیله و یا خراب شدن و فاسد شدن باتری راحت میکند. پرزگیر برقی نسبت به پرزگیر دستی قدرت جذب و سرعت عملکرد بسیار بالاتری دارند و تقریبا قابل مقایسه نیستند.

 

بسته بندی جعبه پرزگیر برقی

 

قیمت: ۲۰۰,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buyclick.jpg