دستگاه ضد عفونی کننده کارت

Clean Card

 

Clean Card

 

به احتمال زیاد اخیرا شما هم به دلیل ویروس کرونا COVID-19 بیشتر از همیشه دست های خود را می شویید. همچنین احتمالاً روزانه سطوح پر رفت و آمد خود مانند صفحات ، تلفن ، رایانه و دستگیره در / کمد را پاک می کنید.

تحقیقات دانشکده پزشکی هاروارد نشان داده است که ویروس کرونا می تواند چندین ساعت و حتی چند روز روی سطوح فعال بماند. بنابراین ، حتی اگر مرتباً دست های خود را می شویید و سطوح را پاک می کنید ، سطوح کمتر مورد توجه را فراموش نکنید – مانند کارت اعتباری خود.

 

دستگاه کلین کارت ضدعفونی کارت های مشتری مناسب هتل رستوران فست فود منزل مغازه هایپر باشگاه ها

 

چگونه کارت های خود را تمیز و ضدعفونی کنیم

از آنجا که افراد بیشتری به خاطر ترس از آلودگی پول نقد از کارت های بانکی / اعتباری خود استفاده می کنند ، عاقلانه است که کارت اعتباری خود را به طور مکرر و کامل تمیز کنید. بسته به موقعیت شما ، ممکن است مانند گذشته از کارت خود در مکان های عمومی استفاده نکنید ، اما وقتی این کار را انجام می دهید ، پس از هر بار استفاده ، کارت خود را ضد عفونی کنید. حتی اگر شخص دیگری کارت شما را اداره نمی کند ، دیگران اغلب هنگام پرداخت از کارت خوان استفاده می کنند ، که آن را به منبع بالقوه آلودگی تبدیل می کند.

تمیز کردن کارت های اعتباری شما یک فرایند آسان و سریع است که می تواند به شما در سالم ماندن کمک کند. در اینجا نحوه تمیز کردن کامل کارت های اعتباری خود بدون تخریب یکپارچگی خود کارت وجود دارد.

برای این ساعت از فروشگاه لردیا وسیله جالب و اما از لحاظ بهداشتی ضروری را به شما معرفی خواهیم کرد. سازنده محصولی که امروز معرفی میکنیم به خوبی این دغدغه ها را درک کرده و برای از میان بردن این مشکل قدم برداشته است. این محصول علاوه بر آن که در جاهای مختلفی مثل رستوران ها ، درمانگاه ها و بیمارستان ها ، داروخانه ها ، فروشگاه ها و تمامی مکان هایی که از کارت اعتباری استفاده میشود کاربرد دارد ، بلکه برای مصرف در منزل هم برای ضد عفونی کردن کارت های مختلف استفاده میشود.

 

آلودگی دستگاه پوز و کارت های بانکی

 

ضدعفونی آسان با Clean Card کلین کارت

کلین کارت clean card  در کنار ضدعفونی کردن انواع کارت های بانکی و اعتباری ، کارت پارکومتر ، کارت مترو ، کارت های اشتراک ، کارت ملی ، کارت ماشین ، کارت سوخت ، کارت پایان خدمت ، کارت گواهینامه ، کارت دانشجویی و سایر کارت های دیگر به لحاظ ساختار به دلیل استفاده از بهترین نوع پلاستیک فشرده با کیفیت از جهت مقاوم و بادوام بودن هم کاملا مقرون به صرفه است. این محصول با یک عدد سرنگ برای شارژ کردن محفظه آن ارائه میگردد و برای ضدعفونی کردن فقط از ۵ میلی لیتر محلول دارای الکل استفاده میکند.

 

دستگاه clean card تمیز و ضد عفونی کارت بانکی کارت مترو کارت ماشین گواهینامه و ...

 

نکات مهم و بهداشتی در تمیز کردن و ضدعفونی انواع کارت ها

در شرایطی که به دستگاه ضدعفونی کارت دسترسی ندارید اولین قدم برای تمیز کردن کارت اعتباری این است که کارت را با آب و صابون بشویید و قبل از شستشو آن را به مدت ۲۰ ثانیه مالش دهید. از نیروی زیاد استفاده نکنید وگرنه ممکن است باعث سایش زودرس کارت شوید. اگر ترجیح می دهید ، می توانید آن را با یک دستمال ضدعفونی کننده پاک کنید ، فقط مطمئن شوید که با پاک کننده تمام گوشه های کارت را وارد کنید.

از خیساندن کارت های خود در مواد تمیز کننده یا تمیز کردن آنها با اسفنج های ساینده خودداری کنید. در حالی که کارت های شما ضد آب هستند ، اما واقعاً به این معنی نیستند که در تماس طولانی با مواد خورنده مقاومت کنند و اگر از پاک کننده قوی روی کارت خود استفاده کنید ، ممکن است به تراشه خود آسیب وارد کنید.

همچنین ، بخشی از بهداشت خوب کارت اعتباری این است که کیف پول یا کیف کارت خود را ضد عفونی کنید.به حداقل رساندن میزان تماس کارت های شما با افراد دیگر و سطوح خارج از خانه می تواند به شما در تمیز کردن مداوم کارت جلوگیری کند.

هر چند وقت یکبار باید کارت های اعتباری خود را ضدعفونی کنید؟

تعداد دفعاتی که باید کارت های خود را ضد عفونی کنید به میزان دفعات انجام معاملات حضوری بستگی دارد. اگر از کارت خود در خارج از خانه چندین بار در روز استفاده می کنید ، تمیز کردن کارت های خود پس از هر بار استفاده ایده آل است. اگر نمی توانید هر بار کارت خود را تمیز کنید ، تمیز کردن کامل یک بار در روز کافی است. فقط مطمئن شوید که دستان خود را می شویید تا هر گونه میکروبی را که از بین برده اید از بین ببرد.

نحوه محدود کردن تماس هنگام پرداخت با کارت اعتباری

محدود کردن میکروب هایی که ممکن است با کارت شما تماس پیدا کنند یک گام مهم در حفظ سلامت شما است. کلید محدود کردن میکروب های کارت اعتباری شما کاهش میزان تماس کارت شما با سطوح دیگر ، از جمله دستگاه های کارت خوان و فقط لمس آن توسط دستان خود شما است. استفاده از کارت های بدون تماس و کیف پول های تلفن همراه می تواند به شما در محدود کردن تماس با دستگاه های کارت خوان کمک کند.

به عنوان یک احتیاط کلی ایمنی ، هنگام خرید از ماسک استفاده کنید و از دست زدن به صورت خود اجتناب کنید. اگر ایستگاه ضدعفونی کننده دست در فروشگاه وجود دارد ، پس از اتمام خرید ، دستان خود را تمیز کنید. اگر نه ، هنگام بازگشت به خانه ، سعی کنید به محض ورود دستان خود را کاملاً بشویید.

برای حفظ سلامتی خود و اعضای خانواده حتما دستگاه ضدعفونی انواع کارت Clean Card را تهیه کنید.

 

دستگاه ضدعفونی کارت

 

قیمت: ۸۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buyclick.jpg