دور فرمان چرم دوختی برای انواع ماشین

 

روکش دور فرمان چرم دوختنی انواع ماشین قیمت ارزان با تخفیف

 

روکش دور فرمان از زیبایی تا کاربردهای مهم

نصب یک روکش فرمان ممکن است به عنوان یک لوازم جانبی زیبا به نظر برسد ، اما در واقع مزایای کاربردی انگشت شماری را نیز ارائه می دهد. روکش دور فرمان علاوه بر تزئین فرمان ویژگی های عملی و مهمی را به همراه دارد.

 

سایر لوازم جانبی خودرو را مشاهده کنید.

 

برخی از مزایای مهم استفاده

اول از همه ، ضریب ایمنی را افزایش می دهد. چگونه؟ در طول یک دوره زمانی و استفاده منظم ، فرمان بر روی فرمان شما ساییده می شود که باعث لغزندگی و لغزندگی بیشتر می شود. در حالی که یک جلد ممتاز با روکش بافتی اضافه می کنید ، می توانید یک کنترل محکم برای کنترل مناسب آن به ویژه در موارد لاستیک های تخت به دست آورید.

دوم ، رانندگی را به تجربه ای لذت بخش و راحت تبدیل می کند. در فصل تابستان ، اشعه های شدید خورشید فرمان را مانند مشعل گرم می کند و در فصل زمستان برای لمس آن بسیار سرد می شود. بنابراین ، قرار دادن روکش فرمان پارچه ای با کیفیت بالا ، درجه حرارت را کنترل می کند و یک تجربه رانندگی راحت را برای شما به ارمغان می آورد.

 

روکش دورفرمان پارس پرشیا و پژو 405

 

سوم ، می توانید با کشیدن روکش فرمان خودرو ، زیبایی خاصی به فضای داخلی خودرو ببخشید. با دانستن این واقعیت که مهمترین و قابل مشاهده ترین قسمت کابین خودرو شما است ، یک روکش منحصر به فرد و شیک توجه همه را به خود جلب می کند. مارک های لوازم جانبی برتر مدرن طیف متنوعی از روکش های فرمان خودرو را از جنس چوب ، چرم ، پارچه و مرمر ارائه می دهند. همچنین می توانید جلدهای دو رنگ در سایه های پر جنب و جوش و طرح های متعدد را بیابید تا جلوه ای درجه یک و درجه یک به خودرو شما ببخشد.

چهارم ، می توانید خستگی رانندگی را با استفاده از روکش های بالشتک فرمان با کیفیت بالا کاهش دهید. بسیاری از رانندگان روزانه بعد از یک یا دو ساعت رانندگی تمایل به خستگی دارند. این مشکل به ویژه در کلانشهرها به دلیل وضعیت ترافیکی سنگین در ساعات اوج مصرف به یک مشکل بسیار رایج تبدیل شده است. بنابراین ، می توانید روکش های بالشتک فرمان را انتخاب کنید تا خستگی رانندگی را تا حد زیادی کاهش دهید. این روکش ها با طرح های قالب دار ، پدهای ارگونومیک انگشت شست و دسته انگشتان ارائه می شوند تا سطح راحتی مطلوبی را به شما ارائه دهند.

 

روکش دورفرمان چرم دنا پلاس

 

روش ها و نحوه نصب و دوخت روکش یا کاور دور فرمان

نحوه نصب روکش چرمی بدین صورت هست که ابتدا روکش چرمی را دور فرمان ماشین بکشید با توجه به طرحی که انتخاب کرده اید میتوانید نسبت به سلیقه خود روکش را روی دور فرمان جابجا کرده تا نتیجه مورد علاقه شما حاصل شود.برای شروع دوخت، دو لبه روکش چرمی را از محل دوخته شده کنار هم نگهداشته و با نخ و سوزن داخل جعبه که برایتان تدارک دیده شده دوخت روکش چرمی دور فرمان را آغاز نماید.

 

روکش دور فرمان چرم دوختنی انواع ماشین قیمت ارزان با تخفیف

 

روش اول دوخت:

نوع کوک هایی که میزنید به سلیقه خودتان بستگی دارد اما باید به صورتی باشد که این کوکها از روی چرم بگذرد تا به اصطلاح خوب روی دور فرمان بنشیند. نکته خیلی مهمی که در این روش باید توجه داشته باشید در هنگام دوختن روکش چرمی دور فرمان، کوکها باید پشت دوردوزی چرم باشد تا نخ چرم را پاره نکند و در ضمن باید هنگام دوخت نخ را محکم بکشید تا دوخت شما زیبا شود.

 

روش دوم دوخت:

پس از اینکه روکش چرمی را دور فرمان کشیدید لبه ها را کنار هم قرار داده برای دوختن روکش چرم که طرح دوخت بستگی به سلیقه شما دارد و با نخ و سوزن آماده داخل جعبه در حالی که سوزن را از بین کوک های دوخته شده روکش دور فرمان رد میکنید نسبت به دوام و زیبایی دوخت نیز توجه کافی نماید. در این نوع دوخت میتوان کوکها را یک در میان و یا از میان تمام کوکهای دوخته شده و یا سوراخهای موجود روکش رد کرد. این روش دوخت دست دوز اگر با دوخت های بسیار ظریف و شیک همراه باشد نمای حرفه ای به دور فرمان شما می بخشد.

 

روکش دور فرمان چرم دوختنی انواع ماشین قیمت ارزان با تخفیف

 

قیمت: ۴۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg