دستگاه مایع پاش سنسور دار

کارکرد با باتری

 

 

بهداشت و صرفه بیشتر

نیاز و الزام ما انسان ها به رعایت بهداشت روز به روز بیشتر میشود و لزوم استفاده از مایع های ضدعفونی و شستشو نیز افزایش می یابد. برای این کار وسیله هایی مثل مایع پاش های دستی ، از بهداشت پایین تری برخوردار است چرا که دست های آلوده افراد مختلف با قسمت پمپ آن یکسره در تماس بوده است و بسیار آلوده می باشد. بنابراین بهترین مایع پاش برای استفاده در محل کار ، اداره ها ، منازل و مکان های عمومی ، مایع پاش هوشمند می باشد. این مدل مایع پاش علاوه بر بهداشتی بودن ، در صرفه جویی و کنترل میزان مایع های ضدعفونی نیز بسیار موثرند.

 

 

مشخصات

دستگاه مایع پاش سنسور دار دارای ظرفیت ۳۵۰ میلی لیتر و وزن خالص ۲۰۴ گرم می باشد. ابعاد این محصول ۱۹×۱۰٫۵×۷٫۵ سانتی متر است. جنس بدنه این محصول از پلاستیک ABS مرغوب می باشد. از کاربرد ویژه و متمایز این افشانه هوشمند داشتن سنسور تشخیص دست می باشد تا در صورت حس کردن دست در نزدیک خود، بتواند مایع ذرا بپاشد.

این افشانه با ابعاد مناسب خود قابل حمل و قرارگرفتن در هرمحلی می باشد. طی مدت زمان یک ثانیه پاشش را انجام می دهد. برای راه اندازی این دستگاه کافی است چهارعدد باتری قلمی را درون آن قراردهید تا بیش از ۱۵۰۰ بار پاشش انجام دهد. زمانی که از دستگاه استفاده نکنید، بدون خاموش کردن دستی دستگاه وارد حالت استند بای می شود.

دمای مناسب برای کارکرد این دستگاخ مایع پاش بین ۵ تا ۴۰ درجه سانتی گراد می باشد. توصیه می شود این دستگاه را در نور مستقیم آفتاب قرار ندهید. ولتاژ اسمی آن ۶ ولت است.

 

 

مراحل کار دستگاه بدین صورت است:

ابتدا کلید دستگاه را لمس کنید تا چراغ آبی دستگاه روشن شود. در اینصورت حالت یک دستگاه فعال می شود و با نزدیک شدن دست، پاشش طی مدت ۱ ثانیه صورت میگیرد.

با لمس دوم کلید ، چراغ بنفش روشن می شود. چراغ بنفش حالت دوم است که طی مدت ۰٫۷ ثانیه پاشش انحام میدهد. برای خاموش کردن هم کافیست پس از این دو حالت یک بار دیگر کلید را فشاردهید تا نور قرمز .۰۵ ثانیه روشن و سپس دستگاه خاموش شود.

در صورتی که باتری دستگاه ضعیف باشد. زمانیکه دستتان را جلوی سنسور بگیرید؛ نور قرمز روشن می شود و بدین شکل به شما نشان می دهد باتری ضعیف است. دستگاه مایع پاش هوشمند بهترین انتخاب برای صرفه جویی در هزینه و زمان و همچنین رعایت مسائل بهداشتی به استاندارد ترین روش می باشد.

 

 

قیمت: ۲۸۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg