لرزه گیر لباسشویی

لرزه گیر لباسشویی به همراه کاهش صدا و افزایش عمر دستگاه

 

لرزه گیر لباسشویی

 

لرزه گیر لباسشویی ؛ جلوگیری از حرکت ماشین لباس شویی

با کمک این لرزه گیر ویژه میتوانید از آسیب هایی مانند شکستگی و خراش ناشی از دستگاه های سنگین ، بر کف منزل خود جلوگیری کنید و مانع از ایجاد هزینه های اضافی تعمیرات کف زمین و دستگاه شوید. علاوه بر استفاده از آن زیر ماشین لباسشویی ، میتوانید از این محصول برای قرارگیری پایه های یخچال، میزهای بزرگ و دستگاه های سنگین دیگر استفاده کنید تا علاوه بر آسیب ندیدن خانه ، بتوانید به بخش زیرین این وسایل جهت تمیز کردن و گرد گیری دسترسی مناسب را داشته باشید.

این لرزه گیر در قسمت بالایی خود دارای فیلتر می باشد که باعث گردش هوا نیز می شود و در بخش کفی خود قدرت مکش بسیار قوی را با سطح زمین ایجاد می کند که به خوبی باعث حفظ موقعیت لباسشویی و کاهش سر و صداهای اضافی می شود. قراردادن آن زیر پایه ها ، بسیار آسان است. قطر بخش بالایی این لرزه گیر ۶٫۵ سانتی متر، ارتفاع آن ۴ سانتی متر و قطر بخش پایینی این محصول ۱۰٫۵ سانتی متر می باشد. جنس این محصول لاستیکی و بسیار با دوام و مقاوم است. وزن این محصول ۱۱۷ گرم می باشد و به صورت بسته ۴ عددی عرضه می شود.

 

لرزه گیر لباسشویی

لرزه گیر لباسشویی

 

جلوگیری از تکان های کم تا شدید

حتما شما هم تجربه تکان ها و یا لرزش های شدید ماشین لباس شویی را در خانه داشته اید و علاوه بر مختل شدن ارامش و سکوت خانه باعث آسیب به سطح همکف زیر ماشین لباسشویی و خود ماشین لباسشویی میشود. این لرزش ها و تکان ها اغلب دلایل متفاوتی از جمله مصطحلک شدن لگن ماشین لباس شویی،ناهمگون بودن سطح زیر پایه ها و … دارد،اما اکنون شما را با راه حل همیشگی این مشکل آشنا میکنیم تا با کمک این روش علاوه بر سالم نگهداشتن دستگاه ، باعث جلوگیری از ایجاد سروصدا و آسیب دیدن کف خانه شوید.

 

ویدیو عملکرد محصول


 

پد های ضد لرزش ماشین لباسشویی

پد ها ضد لرزش ماشین لباسشویی موجب رفع و جذب لرزش های ماشین لباس شویی میشود که در انواع مختلف (خانگی،صنعتی و…) تولید میشوند. برا جلوگیری از لغزش ماشین لباس شویی:

•• مطمئن شوید پایه ها در یک سطح و همگون قرار گرفته اند.

•• در هنگام استفاده از ماشین لباس شویی از حجم متعادلی از لباس ها استفاده کنید.

اما برای آنکه به راحتی از تمامی این عوامل خیال خود را راحت کنید و تنها با انجام یک کار مشکل را حل کنید حتما از پد های ضد لرزش ماشین لباس شویی استفاده کنید.این لرزه گیر ها به آسانی زیر پایه های فابریک ماشین لباس شویی قرار میگیرند و نیاز به هیچ گونه تغییری نمی باشد. این محصول ضمن تحمل ضربات ماشین لباسشویی در زمان تخلیه و آبگیری، به علت چسبندگی مناسب با زمین از حرکت ماشین لباسشویی جلوگیری می کند. لرزه گیر ها تاثیر به سزایی در کاهش صدا و لرزش ماشین لباسشویی دارد.

 

پد لرزه گیر ماشین لباسشویی

 

قیمت: ۱۳۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg