کپسول لاغری آلفا اسلیم اورجینال

ALPHA SLIM 50 CAP

 

قرص کپسول لاغری آلفا اسلیم Alpha Slim اصل اورجینال

 

تجربه ای استثنایی در کاهش اشتها کاهش وزن و لاغری

اگر از آن دست افرادی باشید که دنبال نسخه سریع و مطمعن برای لاغری هستید اینجا پایان جستجو است. کپسول لاغری آلفا اسلیم محصولی بسیار با کیفیت و مطمعن جهت کاهش اشتها ، چربی سوزی قوی (بدون نیاز به ورزش و تحرک خاص) و کاهش وزن بوده که بدون هیچ گونه عوارض جانبی تجربه یک کاهش وزن و کاهش سایز بدنی ایده ال و متناسب و متوازن و دلچسب را برای شما به ارمغان می آورد.

اگر کپسول های لاغری مختلفی چون بلوبری گلوریا پاپایا گارسینیا تنویید ریداکتیل و یا نمونه های بی کیفیت داخلی را استفاده نموده اید و نتیجه دلخواه را نگرفته اید و یا دچار استوپ وزنی شده اید آلفا اسلیم alpha slim برای شما معجزه میکند.

 

آلفا اسلیم چگونه عمل میکند

حفظ کتوز؛

کتوز یک حالت متابولیک طبیعی است. این شامل بدن است که اجسام کتون را از چربی تولید می کند و از آنها برای انرژی به جای کربوهیدرات استفاده می کند. در طول کتوز ، بدن شما چربی را به ترکیباتی موسوم به کتون تبدیل می کند و شروع به استفاده از آنها به عنوان منبع اصلی انرژی خود می کند.

سریع چربی بسوزانید؛

چربی ها ترموژنیک با افزایش دمای داخلی بدن شما خارج می شود . شما آن را احساس نخواهید کرد ، اما به راحتی متوجه نتایج آن خواهید شد. چربی ها بصورت ۲۴/۷ در حال حل شدن هستند و شکل نازکی را شکل می دهند ، مهم نیست که چقدر فعال هستید.

افزایش انرژی؛

کتوز حالتی است که بدن شما وارد آن می شود تا از چربی اضافی برای انرژی به جای کربوهیدرات استفاده کند. این منجر به حذف سریع وزن اضافی می شود و همچنین باعث افزایش انرژی ، کاهش گرسنگی و اشتها و تمرکز ذهنی بهتر می شود. در حالی که هنوز غذاهای مورد علاقه خود را می خورید.

 

کپسول لاغری آلفا اسلیم اصل

 

ویژگی ها

✅ کاهش اشتها بدون رژیم غذایی

✅ افزایش متابولیسم و چربی سوزی بدون نیاز به ورزش و تحرک

✅ کاهش سایز بدن به صورت یک دست در شکم پهلو ران ها باسن بازو

✅ افزایش چشمگیر سطح انرژی بدنی روزانه

✅ کاهش وزن ۸-۱۲ کیلوگرم در دوره

✅ ترکیبات گیاهی و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی مضر

✅ بدون هیچگونه عوارض

*دستورالعمل مصرف صحیح بعد از ثبت سفارش و بعد از مشاوره رایگان ارسال میشود.

 

معجزه لاغری و زیبایی استایل با قرص لاغری الفا اسلیم خارجی وارداتی اصلی

 

موارد منع مصرف

–  افراد با سن زیر ۱۸ سال و بالای ۵۰ سال

–  بیمارهای مغزی و اعصاب (بجز میگرن)

–  فشار خون خیلی بالا

– خانم های شیرده و باردار

 

روش تشخیص اصل بودن آلفا اسلیم

کپسول های با اصالت ، مطمعن و شرکتی دارای سایت های رسمی بوده و هر جعبه محصول دارای بارکد شناسایی متفاوت جهت تایید شدن اورجینال بودن آن بسته می باشد. سایت رسمی آلفا اسلیم اصلی به آدرس https://alphaslimco.com بوده که می توانید پس از خرید هر بسته از کپسول لاغری آلفا اسلیم روی جعبه قسمت بارکد را با ناخن خراش داده و کد رجیستر را در قسمت تایید کد محصول در اینجـــــا وارد کنید تا از اصالت محصول اطمینان حاصل کنید.

 

نحوه بارکد رجیستری قرص لاغری آلفا اسلیم اورجینال و اصل

 

قیمت: ۶۵۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buyclick.jpg