گیتار کودک

 

خرید گیتار کودک

 

توضیحات

شنیدن موسیقی خوب ، حال انسان را خوب میکند و از آن انرژی میگیرد. اگر بتوانید موسیقی مورد علاقه را خودتان بنوازید این لذت چنیدن برابر می شود. کودکان اکثرا غرق در رویاهای خود هستند و گاهی با شنیدن موسیقی مورد علاقه شان خود را جایگزین نوازنده اصلی کرده و با لذت به اجرای آن موزیک می پردازند. حال اگر این علاقه به صورت جدیدنبال شود پایه گذار خوبی برای رشد و آینده کودک شما میشود.

گیتار از سازهای شگفت انگیز و بسیار خوش صداست که علاقه مندان بیشماری دارد و موزیسین ها و خوانندگان زیادی کار خود را با نواختن این ساز آغاز کرده اند. داشتن ساز خصوصا گیتار کمک زیادی به بروز و تخلیه احساسات میکند. انسان اگر شاد است با نواختن ملودی ریتمیک شاد و اگر غمگین است با زدن ملودی اسلو یا غمگین احساسات خود را نشان میدهد. بهترین سن یادگیری موسیقی در همان سن کودکی و خردسالی است. ساز زدن مقوله ای است که اکثر کودکان به آن علاقه دارند و باید از همان ابتدا این حس را به صورت اصولی و درست در آنها شکوفا کرد. اگر احساس میکنید که کودک شما به موسیقی علاقه مند است ما به شما خرید گیتار کودک را پیشنهاد میدهیم.

 

گیتار کودک

 

انتخاب ساز برای کودک

انتخاب ساز درست برای کودکان هم بسیار حایز اهمیت است. ویژگی ساز مناسب کودکان اول اینکه دارای ابعاد مناسب کودک باشد و دوم دارای وزن بالا نباشد و به راحتی بتوانند خودشان آن را حمل کنند. در اختیار گذاشتن سازهای اصلی به کودکان به دلیل سایز بزرگ و وزن سنگین جذابیت آن را برای کودک کم میکند و علاقه انها را به مرور میکاهد. شاید تعجب خواهید کرد بسیاری از کودکان و دانش اموزان کلاس موزیک درس خود را ترک می کنند زیرا ابزار صحیح برای آن ها انتخاب نشده است!

 

گیتار کودکانه

 

گیتار کودک

هدف اصلی ساخت این گیتار علاقه مند کردن کودک به گیتار و شناخت صداهای موسیقی است. این گیتار را می توان به راحتی با چرخش گوشی ها کوک کرد و آهنگ های ساده را با آن نواخت. گیتار ukulele یک ساز چهار رشته ای هاوایی است. گیتار کودک ukulele ابزار اولیه مناسب جهت توسعه آموزش موسیقی برای کودکان است. این ساز علاوه بر اندازه کوچک دارای ظاهری استاندارد و رشته های نایلونی نرم است که کودکان با انگشتان ظریف خود بتوانند به خوبی با آن بنوازند.

 

Classical Ukulele

 

فواید آموزش گیتار برای کودک

افزایش تمرکز و قدرت حافظه

تحقیقات در مدارس ثابت کرده اند یادگیری نواختن گیتار باعث بهبود رفتار ، حافظه و هوش کودکان می شود و سمت چپ مغز را بزرگ می کند. این به دانش آموزان کمک میکند تا یک پنجم اطلاعات بیشتر را هنگام مقایسه با دانش آموزان غیر موزیکال به خاطر بسپارند.

تقویت خلاقیت و مهارت

ساخت و نواختن موسیقی انفرادی از طریق بداهه نوازی باعث بروز خلاقیت میشود. این مسئله بسیار مفرح و ارزشمند است. از طریق حس شنوایی کودکان می توانند آنچه را که دیگران احساس می کنند با صدای ساز خود آنرا بنوازند.

تقویت هماهنگی

نواختن ساز نیاز به سطح مشخصی از هماهنگی دست و چشم دارد که البته با تمرین بسیار پیشرفت میکند. خواندن جدول بندی گیتار و نواختن و گرقتن پرده و سیم ها به موقع ، مغز را با الگوهای حرکتی خاص تقویت و به هماهنگی میرساند.

اعتماد به نفس

تعیین اهداف کوچک در موسیقی بسیار آسان است ، برای مثال به پایان رساندن یک قطعه یا فقط بازی کردن تا انتهای یک خط موسیقی ، که با انجام آن حس موفقیت بزرگ به کودک دست می دهد و اعتماد به نفس اورا تقویت میکند. در کنار تمامی این ویژگی ها بهترین حس لذت سرگرمی و آرامش است که بهترین سرگرمی آموزشی برای کودکان به شمار میرود.

 

گیتار کودکانه قیمت ارزان

 

قیمت: ۴۰,۰۰۰ تومان

لینک خرید