دسته‌ها
لوازم الکترونیکی لوازم خانگی لوازم و وسایل

گردگیر برقی گوداستر Go Duster جذب غبار توسط الکتریسیته ساکن

گردگیر برقی

Go Duster

 

گردگیر برقی

 

گردگیر گوداستر

گردگیر : گرد و غبار همه جا وجود دارد. روی میز ، روی تلویزیون ، لا به لای دکوراسیون و حتی جاهایی که نمی توان به راحتی به آن دست پیدا کرد. این مشکلی است که همه با آن مواجه هستند. ما برای این مشکل دستگاه گردگیر برقی Go Duster را به شما پیشنهاد می کنیم . این دستگاه گردگیری دستی است که با برق کار می کند. سر گردان آن مثل آهن ربا گرد و خاک را جذب و به هر جای غیر قابل دسترسی نفوذ کرده و خانه شما را تمیز می کند.

 

گردگیر گو داستر

 

گردگیر برقی Go Duster در هنگام نظافت کردن تغییر شکل داده و به قسمت هایی نفوذ می کند که شما هرگز با دستمال و مواد پاک کننده نمی توانید آنجا را تمیز کنید . تصور کنید چگونه ممکن است محصولی به شما اشتیاقی غیر قابل کنترل برای گردگیری ببخشد ، تا با یک حرکت تمام گرد و خاک ها را از بین برده و واقعا از این کار لذت ببرید. فقط دکمه آنرا بفشارید تا شروع به چرخیدن و گردگیری کند

 

Go Duster

 

جذب غبار توسط الکتریسیته ساکن

گردگیر گوداستر بسیار سبک و قابل انعطاف می باشد که با برق کار می کند و با گردش ۲۵۰ دور در دقیقه که توسط ایجاد الکتریسیته ساکن همه چیز را به خود جذب می کند و گرد و غبار گوشه و کناری که دست به انها نمیرسد را هم پاکسازی میکند. این در حالی است که تمیز کردن آن نیز به سادگی انجام می گیرد ، فقط کافی است سر آن را از بدنه جدا کرده و زیر شیر آب بگیرید.

ویژگی ها

  • این محصول به همراه مایع مخصوص ارائه می گردد .
  • گردگیر سبک
  • قابل انعطاف و بدون سیم
  • نحوه کار با باتری
  • دارای سر قابل چرخش
  • استفاده آسان
  • جذب گرد و غبار با استفاده از الکتریسته ساکن

 

گردگیر برقی Go Duster گو داستر

 

قیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان

http://lordia.org/buy.jpg

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/zgePiZ

 

از علیرضا

علیرضا هستم 30 ساله کارشناس مدیریت صنعتی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی ... تقریبا 18 ساله که در حوزه ی اینترنت فعال هستم و کارم رو با وبلاگ نویسی آغاز کردم... بیشتر اوقات رو صرف تجره اندوزی خصوصا در زمینه سئو داشتم و سایت های زیادی داشتم و علاقه خاصی به تجارت الکترونیکی دارم و سعی میکنم در این فروشگاه بهترین محصولات اینترنتی رو ارائه بدم.

یک پاسخ به «گردگیر برقی گوداستر Go Duster جذب غبار توسط الکتریسیته ساکن»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *