کفش ساقدار زنانه FILA

کتونی فیلا مدل F1309

 

کفش ساقدار زنانه

 

توضیحات

اگر در طول روز ساعات زیادی پاهایتان درون کفش قرار دارد و یا مشغول پیاده روی هستید پاهایتان نیاز به کفش هایی استاندارد دارد. کفش ها انواع مختلفی دارند که اغلب افراد با توجه به نوع سلیقه ای که دارند کفش مورد نیاز خود را انتخاب و استفاده می نمایند . باید توجه داشته باشیم که پا به عنوان عضوی بسیار مهم در میان دیگر اعضای بدن به شمار می رود ، باز همین رو ضروریست دقت بیشتری در انتخاب کفش های خود داشته باشیم.

کفش ساقدار زنانه Fila مدل F1309 طرح مشکی سفید به خاطر نوع طراحی و فیزیک ساخت و ترکیب رنگ جذاب علاقه مندان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است. مخصوصا افرادی که به تیپ اسپورت علاقه مندند و دنبال کتونی های مد روز میگردند. اینحا پایان جست و جوست! کفش دلخواه شما روبرویتان قرارا دارد.

کفشی که با تمام شلوار های جین ، لی ، کتان قابل ست شدن است و در باشگاه ، خیابان ، دانشگاه ، محل کار ، دبیرستان و پیاده روی نگاه های زیادی را به دنبال خواهد داشت. چرا که جذابیت این محصول چشم همگان را خیره خواهد کرد.

 

شما میتوانید تمامی محصولات جدید پوشاک را در کانال تلگرامی شیک پوشان مشاهده کنید.

 

کفش ساقدار زنانه

کتونی ساقدار

 

راهنمای سایزبندی کفش های ورزشی:

به دلیل متفاوت بودن سایزبندی در برندهای مختلف توصیه میشود پایتان را به سانتی متر CM اندازه گیری نمایید. برای این کار کافی است طبق شکل زیر پایتان را در سطحی صاف قرار دهید و به صورت عمود و دقیق علامت گذاری نمایید. سپس با استفاده از متر یا خط کش طول پایتان را اندازه گیری نمایید.

اکنون عدد به دست آمده را در جدول زیر قرار دهید و سایز کفش خود را تعیین نمایید.

 

سایز پا برای کفش ورزشی

 

مشخصات محصول

نام کفش ساقدار زنانه Fila مدل F1309 (مشکی سفید)
سایز بندی ۳۷ تا ۴۰
نوع کاربری امکان استفاده در باشگاه و فضای باز
رنگ بندی مشکی سفید
جنس رویه چرم مصنوعی
زیره فاقد دور دوزی
جنس زیره PU

 

کتانی ورزشی ساقدار زنانه

کفش ساقدار زنانه FILA فیلا

 

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/75VCnc

 

مطالب مرتبط:

فروشگاه پوشاک کالاروکس