کش TRX پیلاتس

Long & Lean

کِش تمرینی و بدنسازی

 

کش TRX پیلاتس

 

توضیحات

کش TRX یا کِش پیلاتس از لوازم ورزشی پر طرفدار و محبوب ورزشکاران است که در منزل ، باشگاه و اماکن ورزشی مورد استفاده قرار میگیرد. دلیل گسترش و محبوبیت کش تی آر ایکس و بدنسازی این است که طیف حرکات بدنسازی و تمرینی زیادی را به راحتی در هر جایی میتوان انجام داد و محدودیت سنی ندارد.

این کش مخصوص ورزشی را همه با نام های کش TRX ، کش تمرین ، و یا کش بدنسازی میشناسند.

کش پیلاتس و TRX حرفه ای long & lean بهترین ابزار برای انواع تمرینات و حرکات ساده و سخت ورزشی و بدنسازی می باشد که نمونه های آن را در تصاویر زیر مشاهده میکنید. با این کش ورزشی میتوانید در هر سن و شرایط بدنی که هستید وضعیت جسمانی خود را بهبود ببخشید و عضلات خود را بسازید و به تناسب اندام مورد خود برسید.

همراه بسته بندی یک عدد دی وی دی آموزشی وجود دارد که به مدت ۱ ساعت حرکات ورزشی کاربردی قابل انجام توسط این کِش را آموزش میدهد.

 

کش تمرینی و بدنسازی

Long and Lean TRX PILATES کش ورزشی

 

ویژگی های کش TRX

کش تی آر ایکس و پیلاتس لانگ و لین long & lean وزن کمی دارد و دارای دسته های کشی با مقاومت بالایی می باشد که به صورت دو تکه ی جدا ولی قابل اتصال برای انجام حرکات مختلف طراحی شده است.

این نوع از کش ورزشی بر خلاف دمبل های بدنسازی هیچ گونه آسیبی به تاندون ها و مفاصل دست ها وارد نمی کند زیرا شما بر اساس قدرت و نیروی بدنی خود به کش فشار وارد میکنید که رفته رفته با تمرین بیشتر میتوانید عضلات خود را تقویت کرده و انعطاف بیشتری به کش در حرکات مختلف ورزشی بدهید.

کش های تیرایکس و پیلاتس از پلاستیک های با مقاومت و قابلیت ارتجاعی بالا ساخته می شوند که برای انجام انواع تمرینات و حرکات کششی ، استقامتی ، شکمی ، سرعتی و … مورد استفاده قرار می گیرند

مناسب برای حرکات ورزشی بدنسازی ، ژیمناستیک ، فیتنس ، پیلاتس ، تقویت عضلات و …

 

Long and Lean TRX PILATES

کش تی آر ایکس لانگ لین

 

ویدیو نحوه کار با پیلاتس long and lean

 

 

موارد توصیه

برای این‌که بهترین نتایج را از این حرکات بگیرید، در یک برنامه، یک ست را کامل کنید، استراحت نموده و سپس یک بار دیگر هم تکرار کنید. سعی کنید این تمرین را سه روز در هفته انجام دهید.

اگر زانوهایتان توانایی لازم برای انجام حرکات و وزنه های سنگین برای تقویت عضلات را ندارند در عوض انجام حرکات با این کش حرفه ای مشکلی برای مفاصل ایجاد نمی‌کنند و در عین حال برای تقویت و فرم دهی پا و باسن بسیار مفیدند.

کش های پیلاتس بر اساس نوع تمرین دارای قابلیت تنظیم هستند و هر فردی با هر سن و سال و جنسیتی به راحتی میتواند با آن فعالیت ورزشی انجام دهد.

  از این وسیله میتوان به طور همزمان برای تمرین دادن یک یا چند قسمت بدن در یک فضای کوچک استفاده کرد.

کش های پیلاتس از منظر اقتصادی با توجه به قابلیت های که دارند بسیار مقرون به صرفه و ارزان هستند و درعین حال کم جا بوده و فضای کوچکی را اشغال کرده و  قابل انتقال هستند و در محیط خانه یا باشگاه میتوانید از آن استفاده نمایید.

برای آموزش تصویری حرکات ورزشی با این کش ورزشی اینـجا کلیک کنید.

 

پکیج کش ورزشی حرکات trx تی آر ایکس و پیلاتس ارزان با dvd آموزشی

 

قیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان

لینک خرید کش TRX و پیلاتس

 

لینک محصول در آمازون