کرم کوچک کننده و خوش فرم کننده بینی های گوشتی

Beautiful Nose

کرم کوچک کننده بینی I H B

کیفیت اورجینال درجه یک ژله ای

 

کرم کوچک کننده بینی بیوتیفول نوز ( Beautiful Nose ) از بهترین مواد کاملا گیاهی ساخته شده است که آن را به یک کرم کوچک کننده و فرم دهنده بسیار عالی بینی بدل میکند.

Beautiful Nose

 

توضیحات

این کرم جادوئی جهت کوچک کردن بینی و خوش فرم کردن بینی بهترین چیزی است که تا کنون بعد از عمل جراحی به بوجود آمده است. کرم کوچک کننده بینی بیوتی فول نوز فقط جهت بینی های گوشتی قابل استفاده است که قالب بینی ها به این گونه اند و جهت کوچک کردن بینی های استخوانی قابل استفاده نمی باشد . دوره درمان کرم بیوتی نوز ( Beautiful Nose )  بستگی به اندازه و سایز بینی افراد دارد.

ولی نتیجه محسوس را حداقل بعد از ۲ تا ۳ هفته قابل مشاهده خواهد بود .

 

عکس از جهات مختلف محصول:

کرم ژله ای فرم دهنده بینی

جعبه با هولوگرام اورجینال کرم کوچک کننده بینی

جعبه اورجینال بیوتیفول نوز

 

 

طریقه مصرف کرم کوچک کننده بینی:

روزی سه بار بینی را شسته و مقدار بسیار کمی از کرم را روی بینی گذاشته و از پایین به طرف بالا به مدت ۵ دقیقه ماساژ دهید

Beautiful_Nose

آیا میدانستید عمل جراحی فقط بر روی بینی های استخوانی موثر است و در مورد بینی های گوشتی هیچ کدام از جراحان پلاستیک نمی توانند رضایت مشتری را جلب کنند و در اکثر موارد بینی بعد از عمل از سایز اولیه خود بزرگتر شده !!!

کرم کوچک کننده بینی بیوتیفول نوز ( Beautiful Nose )  از بهترین مواد کاملا گیاهی ساخته شده است که آن را به یک کرم کوچک کننده و فرم دهنده بسیار عالی بینی بدل میکند.

استفاده حداکثر ۲ دوره از کرم کوچک کننده بینی شما را به نتیجه مطلوب خواهد رساند و بینی شما را کوچکتر و خوش فرم تر از آن چیزی که فکر میکنید خواهد نمود چیزی که تا چند سال پیش تنها یک رویا بود اکنون به واقعیت پیوسته است .

 

Beautiful-nose-Spain

 

 

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/gzw17q