کرم ویتامینه خورشید

بهترین کرم برای آبرسانی ، ترمیم ، تغذیه و ویتامین رسانی پوست. این محصول گرانقدر بیش از ۶۰ سال است که در دنیا جزو  پرطرفدارترین محصولات بهداشتی ساخت کشور ژاپن است که از گیاهان طبیعی و مواد معدنی گرفته شده است و برای درمان خیلی از مسائل پوستی استفاده می شود . خیلی از توریست ها که به ژاپن سفر می کنند کرم قدیمی ،غنی وارزشمند یواسکین را به عنوان سمبل کشور ژاپن برای سوغاتی به کشور خود می برند.

 

sun-cream

 
کرم خورشید  یا یواسکین حاوی:

– گیلیسیرین : مرطوب کننده و نرم کننده غنی و قوی پوست .

– ویتامین E  : آنتی اکسیدان بسیار قوی ، که از پیری و تحلیل رفتن سلولها جلوگیری می کند.ویتامین E یک ضد سرطان طبیعی برای بازسازی و جوانسازی پوست است.

–  ویتامین B2: ترمیم کننده غنی پوست ، لطیف کننده و نرم کننده پوست ، رنگ زرد  این کرم نیز به خاطر ویتامین B2  فراوان کرم یواکسین است.

– اسید گلیسیراتینیک و کامفور: باعث گردش زیاد خون در پوست می شود و پوست را گرم می کند بیشتر شدن جریان خون در پوست  و حرارت ایجاد شده به معنی خون رسانی بیشتر رگها و در نتیجه غذارسانی بیشتر به سطح پوست می شود . در نتیجه احساس شادابی و طراوت بی نظیری به پوست می دهدو پوست عمیقا”تغذیه و هلویی میشود.

این کرم باید دور از نور خورشید نگه داری شود ( به خاطر مواد طبیعی و گیاهی این کرم است ) در نتیجه جعبه ی این محصول مات است و شیشه ای نیست .

مقدار کرم یواسکین ۷۵ میل است و جعبه آن به رنگ نارنجی می باشد.
 

یواسکین

 
طرز استفاده:

– برای پوست نرمال و خشک:  میزان بسیار کم ، روز یا شب روی پوست شسته شده ی نمناک (بجز دور چشم و دور لب ) زده شود . به پوست گردن ، دست و پا هم نیز میتوان زد.

-برای پوستها ی نرمال/خشک/چرب/مختلط:  به صورت ماسک با لایه ای غلیظ : روی پوست  تمیز نمناک (به جز دور چشم و دور لب ) زده شود و بعد از ۱۵ دقیقه با آب و شوینده مناسب شسته شود. این ماسک پوست را گرم می کند و خون رسانی را در بافت سطحی پوست را افزایش میابد

هفته ای دو تا سه بار به عنوان ماسک از این محصول استفاده  شود.
 

quskinA

 
 

قیمت: ۵۳,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buy.jpg