چسب لاغری ران و ساق پا

MYMI Wonder Patch

ساخت کشور کره

 

چسب لاغری ران و ساق پا

 

 چسب لاغری ران و ساق پا Wonder pach :

چسب لاغری گیاهی واندر پچ Wonder pach یکی از بهترین نمونه های مطرح چسب لاغری در سراسر دنیاست که دارای مشتریان راضی زیادی می باشد. چسب لاغری واندرپچ مدل شکمی بوده که بر روی ناحیه ران و ساق پا به مدت ۶-۸ ساعت در روز وصل می گردد و یک روز در میان باید تکرار گردد. این بسته حاوی ۶عدد پد چسب لاغری برای ده روز می باشد و چنانچه تمایل دارید برای نتیجه گیری بهتر دوره یک ماهه را کامل نمایید باید سه عدد پکیج از این محصول تهیه نمایید.

چسب لاغری گیاهی واندر پچ Wonder pach ساخت کشور کره دارای بارکد اصلی قابل شناسایی می باشد که یکی از نشانه های اصل بودن کالاست و دارای گواهینامه ها و تقدیرنامه های زیادی از سازمان ها و ارگان های مختلف در سراسر جهان می باشد.

 

MYMI Wonder Patch

چسب لاغری ران و ساق پا

 

ویژگی های دیگر :

تمام موارد تشکیل دهنده این پد چسب لاغری ران و ساق پا واندرپچ  از گیاهان طبیعی و عصاره درختان می باشد که دارای خواصی همچون از بین بردن سلولیت ، ضد چاقی و چربی سوزی ، جلوگیر از چربی بدن ، سفت کنندگی ، بهبود متابولیسم و گردش خون را دارد.

طبق نظر کارشناسان استفاده منظم در یک دوره دو ماهه اثرات قطعی در کاهش سایز و کاهش وزن بدون هیچگونه عارضه جانبی خواهد داشت. این محصول فقط برای استفاده خارجی بر روی پوست می باشد و نباید بر روی زخم یا قسمت های باز بدن استفاده گردد.

این محصول همچنین دارای تاییدیه اف دی ای FDA آمریکا نیز می باشد پس از مدتی استفاده از این محصول به دلیل از دست دادن چربی و افزایش سوخت و ساز بدن ، احساس سبکی بیشتری خواهید کرد

همچنین طبق اعلام شرکت تولید کننده ، چسب لاغری واندرپچ موجم سم زدایی از بدن نیز می گردد.

استفاده از این چسب نسبت به قرص ها و کپسول های لاغری دیگر از ریسک پایین تری برخوردار است.

 

 

 

نکات مهم:

توجه کنید که اسلیم پچ مصرف روزانه ولی واندرپچ مصرف یک روز در میان دارد.

وجود مقداری سوزش یا قرمز شدن پوست در حین استفاده از چسب لاغری واندرپچ کاملا طبیعی است.

این چسب لاغری را حداکثر باید ۸ ساعت در روز استفاده کرد و فرقی نمی کند در محل کار باشید یا مدرسه ، دانشگاه ، خرید یا حتی موقع خواب

توصیه شده جهت نتیجه بهتر حتما مقداری ورزش و تحرک روزانه و رژیم غذایی (نخوردن عوامل چاق کننده و نیز شام سبک در بعد از ساعت ۷ شب به بعد) در برنامه روزانه خود داشته باشید.

نکته مهم اینکه حتما باید بعد از ۸ ساعت پد را از بدن خود جدا کنید و نگذارید که بیشتر از ۸ ساعت در یک شبانه روز بر روی شکم شما باقی بماند

در هنگام جدا کردن هم سعی کنید چسب را مرطوب کرده و به آرامی آن را جدا نمایید.

این کار را یک روز در میان به مدت یک تا دو ماه برای نتیجه گیری بهتر تکرار نمایید.

 

اندازه محصول:

۳۱۵ میلی متر عرض

۱۹۸ میلی متر طول

 

 

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/Ddz8oC