پولیش خالص و بدون سیلیکون

Scratch Dini Polish

 

پولیش ماشین خالص و بدون سیلیکون

 

توضیحات

حفظ زیبایی ماشین اولویت هر یک از مالکین آن می باشد. چرا که ظاهر خودرو رازهایی را از خود ماشین و همچنین شخصیت مالک آن را بر ملا میکند. یک ماشین زیبا ، تمیز ، فنی ، سالم و خوش چهره خریداران بسیاری دارد و بلعکس. برای محافظت از بدنه خودرو دو جنبه حفاظتی و ترمیمی وجود دارد.

پولیش یک اصطلاح است که برای طیف وسیعی از فرایندهای طراحی شده به منظور حذف یا جابجایی نقایص سطحی و افزایش براق بودن سطوح مختلف به کار می‌رود. به عنوان مثال پس از ساخت، تعمیر، و رنگ برخی مصنوعات فلزی یا چوبی، می‌توان با استفاده از پولیش کاری، سطح را زیباتر و و براق‌تر کرد و جلا داد.

پولیش از جمله کارهای ترمیمی هست. به طور مثال میتوان به پولیش بدنه خودرو ، پولیش ناخن و انواع پولیش های دیگر اشاره کرد.

رنگ بدنه‌ی خودرو موضوعی است که نسبت به آن نمی‌توان بی تفاوت بود. توجه به ظاهر و زیبایی خودرو به‌ خصوص ظاهر خارجی آن اهمیت زیادی دارد و به‌ نوعی میتواند نمایانگر شخصیت شما باشد. خیلی از خریداران خودرو روی رنگ شدگی و ضربه خوردگی بدنه ماشین حساسیت خاصی دارند که برای این امر میتوان از طریق ابزار تشخیص رنگ و یا ابزار صافکاری استفاده کرد و راه حل آسان تر مراجعه به کارشناسان صافکاری و رنگ می باشد.

 

پولیش ماشین خالص

 

پولیش خودرو

پولیش ماشین مایعی است که بر روی سطوح رنگ شده و به منظور از بین بردن خط و خش‌ها و آلودگی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مایع حاوی مواد سایا است که با برداشتن یک لایه نازک از رنگ ، خط و خش ها را پر کرده و آنها را از بین می برد.

شما می‌توانید مایع پولیش را هم با دست و هم با دستگاه پولیش برقی یا بافر و با استفاده از یک تکه پارچه نرم روی بدنه بمالید. اکثر تولیدکنندگان مواد پولیش توصیه می‌کنند به منظور از بین بردن خط و خش‌ها، چند لایه پولیش را با کمترین میزان فشار روی بدنه بمالید.

 

پولیش ماشین خودرو اتومبیل بدنه

 

پولیش ماشین scratch dini

پولیش ماشین scratch dini یک پولیش خالص و بدون سیلیکون میباشد که جهت پرداخت کردن و براق کردن سطح رنگ بدنه خودرو مورد استفاده قرار میگیرد.

پولیش اتومبیل scratch dini همچنین جهت رفع خراشها و خطوط سطحی رنگ ماشین و ماتی رنگ و همچنین ترمیم بخشهای آسیب دیده رنگ مورد استفاده قرار میگیرد.

از پولیش اتومبیل scratch dini میتوان جهت رفع رنگهای بجا مانده که بر اثر برخورد با ماشینهای دیگر ایجاد گردیده است استفاده نمود و همچنین جهت پاک کردن لکه های قیر در قسمت های اطراف گلگیر و رکاب خودرو میتوان از این پولیش استفاده نمود.

 

 

پولیش قوی بدنه

 

 

قیمت: ۲۰,۰۰۰ تومان

لینک خرید

 

 

 

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/n2yNsB

 

مطالب مرتبط: پولیش چیست؟