پودر زغال سفید کننده ی دندان میراکل

Miracle Teeth

 

پودر زغال فعال

 

توضیحات پودر زغال

پودر زغال میراکل:  استفاده از زغال برای سفید کردن دندان ها از بین بردن لکه های زرد و بدرنگ روی دندان شاید برایتان عجیب باشد ولی زغال با تمامی سیاهی اش دندان ها را سفید می کند. عجیب ترین قسمت ماجرا این است که این شیوه واقعا جواب می دهد. پودر فعال طبیعی میراکل به رنگ دهنده های سطحی دندان مثل قهوه، چای ، مواد غذایی و نوشیدنی ها و پلاک ها می چسبند و آن ها را از روی دندان پاک می کنند. دلیل اصلی استفاده از زغال فعال برای سفید کردن دندان‌، ویژگی ترکیبی آن می‌باشد. زغال قادر است ماده تانن را که معمولا در قهوه، چای و انواع مختلف غذاها یافت می‌شود، به خود جذب کند. تانن، یکی از دلایل اصلی لکه‌دار شدن دندان‌ها می‌باشد. در صورت استفاده مداوم از پودر میراکل، اثرات آن را تنها بعد از چند هفته مشاهده خواهید کرد.

 

پودر زغال دندان میراکل

 

ویژگی پودر میراکل

پودر میراکل سفید کننده دندان بدون مواد شیمیایی سفید کننده، پراکسید یا سایر مواد شیمیایی مضر برای مینای دندان است. پودر زغال میراکل از زغال فعال چوب نارگیل طبیعی ، پودر بنتونیت و روغن دانه ی پرتغال ساخته شده است که با تنها دوبار استفاده در روز شما را طی مدت کوتاهی به نتیجه ی دلخواهتان می رساند. این پودر جادویی را قبل از مسواک کردن روزمره ی دندانهایتان استفاده کنید.

ذغال فعال چیست؟

ذغال فعال به خودی خود یک پودر سیاه و ظریف است که بی بو ، بی مزه و غیر سمی است. تخمین زده می شود که ذغال فعال تقریباً ۶۰٪ جذب مواد سمی را کاهش می دهد. این ماده با اتصال به مواد شیمیایی (جاذب) و در نتیجه باعث کاهش ماهیت مسمومیت آنها می شود. سفیدتر کردن دندانهای شما می تواند لبخندی جذاب تر و جوان تر به وجود آورد. سفید کردن یک فرآیند ایمن و مؤثر است که به دندان شما آسیب نمی رساند و حتی ممکن است اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. اگر می خواهید با کمترین هزینه لبخند خود را روشن تر و جذاب تر کنید ، ذغال فعال میراکل پیش روی شماست.

 

پودر زغال سفیدکننده دندان

 

پودر زغال میراکل سفید کننده دندان Miracle Teeth ، از بین بردن لکه های زرد و بد رنگ دندان پاک کننده قهوه چای مواد غذایی و … از دندان

 

نحوه استفاده

۱- ابتدا مسواک خود را خیس کرده و روی پودر میراکل بزنید.

۳- دندان‌های خود را با پودر میراکل و به مدت چند دقیقه ، مسواک بزنید.

۴- به صورت عادی مسواک بزنید.

۵- خمیر زغال فعال باید حدودا ۲ دقیقه بر روی دندان ها بماند و پس از آن با مسواک خوب شسته شود.

۶- دهان خود را کاملا بشویید تا تمام مواد سیاه از دهان شما خارج شوند.

 

پودر زغال میراکل

 

قیمت: ۳۰,۰۰۰ تومان

لینک خرید

لینک کوتاه این محصول
goo.gl/2xvMU1