پنکه خورشیدی خودرو اتوکول

AUTO COOL

بدون نیاز به برق و باطری

 

پنکه خورشیدی اتوکول

 

توضیحات

در فصول گرم داخل ماشین زیر آفتاب بعد از توقف و پارک طولانی مانند جهنم میشود و برای زمانی که میخواهید به سراغ ماشین بروید و حرکت کنید بسیار کلافه کننده و عصبی کننده است. قطعا شما هم در این وقت ها به این فکر میکردید کاش سیستمی بود تا خودکار دمای داخل اتاق ماشین رو تا زمان برگشت شما خنک نگه دارد!

برای این مشکل راه حل خوبی داریم. اتوکول وسیله ای هست که بدون نیاز به برق و یا باتری کار تهویه اتاق ماشین انجام میدهد. auto cool انرژی مورد نیازش رو از نور خورشید میگیرد و به انرژی الکتریکی تبدیل میکند و به فن خنک کننده منتقل میکند. این وسیله میتونه دائما بدون هیچ مشکلی کار کند و همواره دمای داخل ماشین را مطبوع نگه دارد.

 

ویدیو عملکرد محصول اتوکول

 

 

نصب و عملکرد پنکه خورشیدی

پنکه خورشیدی اتوکول با طراحی صحیح خود بر روی شیشه هر ماشین و یا مکانی غیر از ماشین قابل نصب و استفاده می باشد. نصب کردن این دستگاه بسیار آسان می باشد. ابتدا اتوکول را به شیشه وصل می کنید و بعد نوار پلاستیکی مخصوص را در اطراف اتوکول قرار می دهید و به سادگی اتوکول قابل استفاده می باشد. در ساخت پنکه خورشیدی از بهترین متریال استفاده شده است و همیشه میتوانید به صورت طولانی از این دستگاه استفاده نمایید.

کولر آفتابی ماشین که با نام فن خنک کننده خودرو خورشیدی شناخته میشود وسیله ای کاربردی است که حرارت موجود در داخل ماشین را به بیرون هدایت کرده و در نتیجه منجر به کاهش دمای داخل خودرو شما میشود.

قیمت پنکه ماشین اتوکول ارزان بوده و با هزینه ارسال تقریبا ۵۰ هزار تومان می باشد.

 

auto cool car

 

ویژگی ها

اتوکول یک دستگاه تهویه و خنک کننده هوشمند است که جایگزین مناسبی برای استفاده از کولر ماشین می باشد پس با استفاده از اتوکول در مصرف بنزین هم صرفه جویی کنید و فشار اضافه ای به موتور اتومبیل اضافه نمی شود. به محض اینکه جلوی تابش نور خورشید قرار گرفتید اتوکول به طور اتوماتیک به کار می افتد.

 

» با اتوکول با گرمای شدید داخل ماشین خداحافظی کنید

» یک دستگاه تهویه و خنک کننده هوشمند

» بهترین وسیله برای صرفه جویی در مصرف سوخت

» کارکرد بدون نیاز به برق و باتری و فقط از طریق تابش نور خورشید

 

پنکه خورشیدی اتوکول ماشین

 

آموزش تصویری طریقه نصب اتوکول

 

کولر و تهویه خورشیدی خودرو

 

قیمت: ۴۰,۰۰۰ تومان

https://lordia.org/buy.jpg

 

Auto Cool For Car